בתים למכירה מודיעין

בתים למכירה מודיעין

מבט בתוכניות החדשות והעתידיות לפיתוח ובנייה בעיר מודיעין מלמד אותנו על תנופת בנייה הצפויה להימשך במהלך השנים הקרובות. העיר מודיעין שהוקמה בשנות התשעים הפכה ליעד ומוקד משיכה אטרקטיבי עבור המחפשים פתרונות דיור איכותיים וברי השגה מחוץ לגוש דן והעיר ירושלים שם רמת המחירים מרקיעה שחקים. פרויקטים רבים בתחום הנדל"ן צפויים לצאת לדרך וחלקם אף להסתיים במהלך השנה הקרובה ולאפשר למאות משפחות וזוגות צעירים לממש את החלום של רכישת בית משלהם וכל זאת בסביבה איכותית ובמחירים סבירים למדי.

השקעה נרחבת בפיתוח שכונות חדשות לאיכות חיים ודיור בר השגה

בעיר מודיעין ישנה בנייה של אלפי יחידות דיור בשכונות שונות והתוצאה הינה היצע בתים למכירה מודיעין המותאמים ליכולות הכלכליות והצרכים של מי שמעוניין לרכוש נכס באזור פסטורלי וגם כזה שאינו מרוחק ממרכזי התעסוקה של הערים הגדולות. בעיר מודיעין ישנה מגנה הולכת וגוברת של גידול אוכלוסייה מהיר וזאת נוכח הנהירה של רבים המחפשים איכות חיים ואפשרות מעשית לרכישת נכס, משימה כמעט בלתי אפשרית עבור רבים כאשר אנו מדברים על אזור גוש דן. לצד היצע של בתים למכירה מודיעין, הרי שפרויקטים רבים מתוכננים לשיפור השירותים הניתנים לתושבים. כך ניתן למצוא פרויקטים של בניית מרכזי עסקים, פארקים מוריקים, מרכזי תרבות וספורט, תחבורה מהירה ועוד.

מגורים איכותיים, תעסוקה ופנאי בפנינה נדל"נית

בנייה של שכונות חדשות בעיר מודיעין כבר יצאה לדרך במגוון רחב של פרויקטים בכל רחבי העיר. השכונות החדשות צפויות להציע בתים למכירה מודיעין בסטנדרטים גבוהים וברמת מחירים סבירה ומשתלמת הן לצורך מגורים והן למטרות השקעה נדל"נית של יזמים ומשקיעים. בין הפרויקטים המובילים, ניתן למצוא את שכונת ציפורים הנמצאת בשלבי אכלוס מתקדמים ומציעה כאלף יחידות דיור לצד תי ספר, גנים, מרכז מסחרי, גינות ציבוריות, בתי כנסת ועוד. "היהלום" של מודיעין הינה ללא ספק שכונת נופים הממוקמת במערב העיר ונמצאת בשלבי בנייה פיתוח מתקדמים וכבר במהלך השנה החל אכלוסה של השכונה. הפרויקט כולל מגוון רחב של בתים למכירה המיועדים לתושבים חדשים ולמשפרי דיור. השכונה מתפרשת על פני כ – 1000 דונם וכוללת מתחמי מגורים בסטנדרטים גבוהים, מבני ציבור, דיור מוגן ועוד. לצד בנייה של שכונות מגורים, הרי שבעיר מתנהלים פרויקטים רחבים של מתחמי עסקים ומדרחוב המיועדים להפעלת מסעדות, חנויות, בתי קפה ופאבים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

פינוי תכולה

פינוי תכולה

בין אם אתם עוברים דירה או מפנים את המחסן הקטן שלכם מרחוב אלנבי, או אם אתם רוצים לעבור למשרד אחר הממוקם במערב העיר, תצטרכו חברת

קרא עוד »

איך להשתמש בדבק קרמיקה?

כמעט בכל בית ישראלי ניתן למצוא אריחי קרמיקה במטבח, בסלון, באמבט, שירותים ועוד חללים. בכדי שאלה יהיו מקובעים כנדרש, יש לעשות שימוש בדבק קרמיקה המתאים

קרא עוד »