מה ניתן למדוד בעזרת רב מודד?

electrician-1080563_640

האם רב מודד הוא איש צבא? ממש לא! רב מודד הוא מכשיר דיגיטאלי שמתאים לשימוש ידני והוא מאפשר מדידת גדלים חשמליים. המכשיר בודק מתח, זרמים והתנגדויות של מערכות חשמל, בעוד שהוא נועד למדוד אלמנטים שקשורים לחשמל, כמו וולט, אוהם ואמפר. מי שעוסק בתחום החשמל או לומד את התחום, ישים לב כי בכלי זה משתמשים לא מעט בזמן העבודה. 

סוגים של מכשירים שנועדו למדוד כמות מתח בחשמל 

כיום ישנם מגוון מכשירים שמודדים גדלים חשמליים באופן ידני ודיגיטלי, בעוד שישנו מודד אנלוגי אשר מציג את התוצאות באמצעות מחט שזזה על המסך באמצעות מגנט. נוסף לכך, ישנו מודד אנלוגי שמאפשר הצגת מספרים בנוגע לרמת החשמל והמתח החשמלי. 

בכול מקרה, את המוצרים אפשר לרכוש און ליין באמצעות חנויות שמציעות תאורות חירום, פנסים, תאורת הצפה, מפסקים חשמליים, תאורת חירום ושעון שבת. חנויות און ליין יציעו משלוח מהיר, בזמן שאם רוכשים רב מודד און ליין – אפשר לבצע השוואת מחירים בקלות ולבחור במוצר טוב, במחיר מעולה. 

כיצד בוחרים את רב המודד הטוב ביותר עבורכם?

כאשר אתם בוחרים את מכשיר המדידה, שימו לב כי הוא מתאים מבחינת הגודל שלו לצרכים שלכם. בחרו בין מודד דיגיטלי או אנלוגי ובצעו השוואת מחירים בין המוצרים. חפשו רב מודד שיכול לאפשר לכם מדידת האלמנטים שאתם בדרך כלל רוצים למדוד, זאת מבחינת המתח החשמלי ושימו לב כי המכשיר איכותי וניתן לקבל בזמן הקנייה אחריות יצרן. 

אם אתם עוסקים בחשמלאות: בחרו מוצר שמתאים לכיס שלכם כך שתוכלו לעבוד בנוחות עם המודד. חשוב לדעת כי המכשיר מתאים בעיקר עבור מהנדסי אלקטרוניקה, לחשמלאים, ולאנשים שמתקנים מערכות אלקטרוניקה וזקוקים לאבחון של מעגלים אלקטרוניים. 

בזמן שאתם בוחרים את המוצר וודאו כי הוא מודד מתח, קיבולת, תדרים, התנגדות, דיודה ורציפות. בחרו מוצר שיש לו סוללה איכותית, כמו גם מנשא ומסמכי כיול. בכך תבצעו בחירה נכונה ותוכלו לעבוד באופן נכון ומקצועי יותר. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

הדברת עכברים

מה חשוב לדעת על הדברת עכברים

כל מי שמכיר ולו במעט את תחום ההדברה יודע, שישנם תכשירים וחומרים שונים אשר משרתים אותנו לצורכי הדברה ספציפיים. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא חומרים

קרא עוד »
שיש

עבודות מיוחדות משיש

אין ספק כי שיש נחשב לאחד מחומרי הגלם המוכרים והנפוצים ביותר בארץ ובעולם. ניתן היום למצוא מגוון רחב של סוגי שיש שונים, חלק טבעיים בעוד

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.