ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

אין ספק שאחד מהעניינים הקריטיים להצלחה שלכם בעבודה המשרדית הוא מערך ריהוט משרדי בו תשתמשו. כאשר אתם בשלב הרכש שלהם, מאד חשוב לבחור אותם בצורה מקצועית. אנשים רבים סבורים כי הביטוי "מקצועי" הוא ביטוי גנרי המכוון לסוג אחד של רהיטים שמוגדרים "רהיטי על" ויתר הדגמים הם דגמים פחות טובים שחבל להשקיע בהם כסף. בגדול, זה הכיוון הנכון, אבל יש כאן אי דיוק אחד: בעוד שבמשרד אחד, סוג רהיטים כלשהו מוגדר "משובח" במשרד אחר הוא יהיה פשוט לא רלוונטי. דוגמה פשוטה ידועה דווקא בתחום הסטרילי. אם העבודה היא עבודת ייצור או אחסון, לא ממש משנה אלו סוגי ידיות יהיו במגירות שלנו או בארונות האחסון. אבל אם מדובר בבית עסק בו ישנה חשיבות להיגיינה של ידי העובדים, ידיות גומי נמרחות הן לא פתרון טוב, אלא כאלה מחומר קשיח שישמור על הידיים נקיות. למה המשרד האלטרנטיבי רכש מגירות עם ידיות גומי? אולי בשל המבנה החזק של התאים, או בשל כך שהידיות לא דורשות ניקיון ותחזוקה. מה שתקני עבורכם לא בהכרח תקני עבור החברים שלכם, ולהיפך.

הריהוט ואתם – הכירו את התקנים החשובים בכל סוג ריהוט

כסאות מחשב: תקן מס' 1: יכולת לשבת מבלי שהבוכנה תשקע למטה. תקן מס' 2: כל הפונקציות של הכסא, שינוי זווית משענת, שינוי זווית חלק תחתון וכד' צריכות לספק מענה למשתמש. עמידה בתקנים תתאפשר על ידי רכישת כסאות במחלקה הרלוונטית בחנות ריהוט משרדי : כסאות מחשב לילדים יירכשו במחלקת ילדים וכסאות מחשב למבוגרים במחלקות סטנדרטיות של מכירת ריהוט משרדי.

שולחנות מחשב – תקן חשוב: הגובה צריך להתאים לכסא, כך שישיבה זקופה תוביל לכך שגובה תחתית המסך יקביל לגובה הסנטר של האדם היושב. עמידה בתקן זה תתאפשר על ידי רכישת השולחן על פי גיל המשתמש. שולחן מחשב לילדים יירכש במחלקת ילדים של חנות ריהוט משרדי. שולחן מחשב למבוגרים יירכש במחלקת מבוגרים. שם, יש צורך להכיר תכונות נוספות כמו רצונכם להשתמש בשני מסכים, להשחיל כבלים מבעד לשולחן וכד'.

ספות וכורסאות – תקן חשוב: מניעת אפקט ערסל. המשתמש חייב לשבת זקוף מבלי שהחלק התחתון ישקע פנימה. אם יש לכם ספה שוקעת היא ישנה ומסכנת את בטיחותכם האורטופדית. עומדים בתקן זה על ידי רכישת כורסאות במחלקה הרלוונטית בחנות ריהוט משרדי. ניתן לרכוש על פי משקל היושבים או פשוט לוודא שבוצעה ברהיט בנייה ורסטילית להתאמת כל משקל, כמו למשל שיטת ההנדסה Nozak System. שיטה זו, שנהוגה במרבית המשרדים בדנמרק, מאפשרת ליושב על הכורסא לחוש תמיד במשקל נוצה.

התאמה אישית של רהיטים למשרד

בשונה מתקנים, שהם נהלי חובה לרכישת ריהוט משרדי, פאן אישי הוא מה שרלוונטי עבורכם אך אינו רלוונטי עבור בעלי משרדים אחרים. לדוגמה, אם חשובה לכם פתיחה נקייה של כל ארון ומגירה מבלי ללכלך את הידיים, אין לרכוש דגם מגומי, אלא אך ורק מחומר קשיח. אם חשוב לכם סגנון עיצובי מסוים יותר מאשר סגנון אחר, דבקו בו. ישנם הרבה מקרים בהם בעל המשרד יהיה מעוניין לסיים לתכנן אותו בעיצוב כפרי על טהרת העץ, לעומת מקרים לא מעטים ארים בהם תכולה מודרנית בצבעים בהירים היא שנדרשת.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

תמונות למטבח

משהו חסר לכם במטבח? השקעתם לא מעט כשהזמנתם מטבח כפרי ובכל זאת אתם רואים שמשהו בו חסר? אם כך, ברור שאתם צודקים. אם תבדקו לעומק

קרא עוד »
עכביש קפצן

עכביש קפצן

עכבישים הם חרקים הנמצאים כמעט בכל מקום. הם חיים לרוב בשדות, בגינה ובטבע אולם יכולים להגיע בקלות אל תוך הבית, במיוחד כאשר מדובר בבתי קרקע.

קרא עוד »