שיפוץ מטבחים – כי לא חייב לקנות חדש

חידוש מטבח

המטבח הנוכחי שלכם ישן, צפוף ולא מעודכן. במשך זמן מה רציתם לעדכן את הארונות, החלפתם את משטחי השיש ואולי הוספתם אי. אתם יודעים שהגיע הזמן לרענן את חלל המטבח, אבל איך מתחילים בפרויקט שיפוץ מטבח?

שיפוץ מטבחים – כי לא חייב לקנות חדש |

בעלי בתים מסוימים מתחילים את שיפוץ המטבח על ידי קנייה של מכשירים. אחרים מתחילים לאסוף תמונות מעוררות השראה ודוגמיות צבע ואחרים, מתחילים לחזות בתוכניות רצפות חלופיות.

"בעלי בתים עשויים למצוא את עצמם בשלב חיפוש אחר מטבח מתאים במשך שנה או יותר לפני שהם יתחילו להתייעץ עם מעצבי מטבח יוקרתי או קבלנים כלליים", כותבת משתתפת רבקה זבלוף, מעצבת מטבחים ידועה.

מדוע פרויקטים של מטבחים מתעכבים ונדחים כל כך הרבה זמן? |

שיפוץ הוא תמיד דבר שמרגיש מדהים. ניהול כל הבחירות, הפרטים והתלות בפרויקט שיפוץ וחידוש מטבח, יכול לגרום לעייפות נפשית. עייפות בהחלטה, יכולה להיכנס, ולגרום לעיכובים או אפילו הימנעות מהשיפוץ שתוכנן.

בעלי בתים לא יכולים לתאר את התוצאה הסופית. "איך הכול יתאחד? האם המטבח המוגמר ייראה טוב?". 

ברכישות גדולות אחרות, כמו מכונית או בית, מה שאתם רואים זה מה שאתם מקבלים. אבל בפרויקט שיפוץ המטבח, תראו את התוצאה רק בסיום הפרויקט.

עיצוב מחדש |

בכל הקשור לעיצוב מחדש, הכול תלוי בגודל, בהיקף הפרטים של הפרויקט הספציפי שלכם. זה כולל את מסגרת הזמן שלכם כמובן.

אבל מה אם אין לכם ניסיון רב בשיפוץ ואינכם מבינים באמת כמה זמן נדרשות לעבודות בנייה? מהו אמת מידה טובה לקביעת מסגרת זמן של שיפוץ מחדש? תשעה חודשים הם בדרך כלל זמן מספיק כדי להשיג את מבוקשכם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מי מתקן ארונות הזזה?

מי מתקן ארונות הזזה?

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר יעדיפו לתקן את הארון שלהם, במקום לזרוק אותו ולרכוש אחד חדש. אומנם אנו חיים בעידן שבו הרבה יותר

קרא עוד »

כלים סניטריים

במסגרת השיפוצים שאתם עושים בבית התחלתם לחשוב גם על רכישת כלים סניטריים חדשים? אין ספק שאתם צודקים. בסופו של דבר, כאשר נכנסים לחדר רחצה כזה

קרא עוד »
דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה מעוצבות יגיעו בדרך כלל מפלדה או עץ  – כשהכוונה לדלתות כניסה לכל סוגי המבנים: בתים פרטיים, בניינים ועסקים. וכמובן שהרעיון של דלת מעוצבת

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.