5 הטרנדים הלוהטים בעולם השטיחים

שטיח טלאים

על פניו זה נשמע מוזר לדבר על טרנדים בעולם השטיחים, הרי שטיח זה אחד המוצרים הכי עתיקים שיש, והוא לא יכול להשתנות הרבה. אך אנחנו יכולים למצוא טרנדים שונים שיכולים להשפיע, יכולים לשנות ולגוון את השטיחים בהם אנחנו משתמשים, בבית או בעסק. השאלה היא כמובן, באילו שטיחים לסלון למשל אנחנו רוצים להשתמש.

לפני שנציג כמה טרנדים בולטים בתחום, חשוב לומר, אנחנו יכולים למצוא מגוון מקומות בהם ניתן לרכוש שטיחים לבית ולעסק, בין אם זה בחנויות שטיחים ספציפיות, חנויות של מוצרים ורהיטים לבית, חנויות של מוצרי אופנה ופופ וכן אתרי אינטרנט מסוגים שונים.

חשוב לומר, כל טרנד שאנחנו נמצא בתחום של השטיחים, הרי שאנחנו נוכל למצוא דוגמאות שונות ומגוונות לכך, אך מעבר לזה, כל טרנד יכול להתאים לסוג שטיח מסוים, לא בהכרח כולם יתאימו לכל הסוגים. לכן חשוב לבדוק כל טרנד, האם הוא מתאים לשטיח שאנחנו רוצים.

טרנד ראשון, אנחנו יכולים למצוא שטיחים עם הדפסים שונים (כמו כאן), בין אם מדובר בכאלה של דמויות, נופים וכדומה. שטיחים כאלה יכולים להתאים בעיקר לחדרי ילדים, אז אפשר לרכוש עבורם שטיחים של דמויות אהובות או אפילו כלי רכב, סמלים של מועדוני כדורגל ועוד.

טרנד שני, שטיחים בצורות שונות. זה לא חייב להיות שטיח מרובע או מלבני, זה יכול להיות שטיח עגול או שטיח.

טרנד שלישי,שטיח עם מספר סוגים של אריגים. מדובר על שטיחים מורכבים שמתבססים על יותר מאריג אחד ספציפי, אלא הוא מכיל מספר אריגים מסוגים שונים, מתוך כוונה לייצר מבנה ייחודי יותר.

טרנד רביעי, שטיחים שניתן להשתמש בהם גם לרצפה וגם לקיר, כמובן בהנחה ואפשר לתלות אותם בצורה יפה ונוחה. זה יכול לקשט את החדר בצורות שונות.

טרנד חמישי, אנחנו יכולים למצוא שטיחים עבים מאוד, אשר נעים לשכב או לשבת עליהם, נעים להתפלש בהם. אלה יכולים להתאים לכל בית, משרד או לכל מקום אחר.

לסיכום, רצוי לבחון את השטיחים שאנחנו רוצים לקנות ולבחון האם הם מתאימים לצרכים שלנו ולחדר בו אנחנו רוצים לשים אותם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...