כל המידע על תהליך ייבוש תת רצפתי

ייבוש תת רצפתי

במקרים של לחות ורטיבות שנקוות מתחת לריצוף, נדרש לבצע תהליך ייבוש תת רצפתי. לפניכם כל המידע החשוב על תהליך ייבוש תת רצפתי. חשוב לקחת בחשבון שככל שתקדימו מה שנקרא תרופה למכה, ותזדרזו להזמין שירות של ייבוש תת רצפתי בהקדם, כך תחסכו בעיות גדולות יותר והוצאות גבוהות יותר לתיקון ושיקום הנכס. 

קראו על רטיבות קפילארית >>>

כיצד מתבצע תהליך ייבוש תת רצפתי

תהליך ייבוש תת רצפתי מתבצע באמצעות ציוד ומכשור מתקדם בעל יכולת לספיחת לחות וייבוש אדים. כאשר מאתרים את מוקדי הלחות באמצעות קידוחים ומיפוי של מוקדי הרטיבות, עושים זאת בין היתר גם באמצעות טכניקת קידוחים ממוקדים. אותם קידוחים שבוצעו בשלב הבדיקה, משמשים בהמשך לייבוש האדים עם ציוד מתקדם.

חשוב לציים שטרם התהליך של ייבוש תת רצפתי מבוצע כאמור מיפוי מקצועי של מוקדי הרטיבות –ללא פירוק של הרצפה אלא בטכניקת קידוחים מתקדמת. שלב הייבוש עצמו גם מתבצע בטכניקה מיוחדת שכוללת ציוד חדשני, תנורי אינפרה וחימום, ומפוחי אוויר. במהלך תהליך הייבוש מבוצעות בדיקות ומעקבים על מנת לוודא שרמת הלחות יורדת לרמה הרצויה.  

ייבוש לרצפה ולפרקט

יש מקרים בהם נדרש לבצע ייבוש תת רצפתי, אך מה שמהווה את הרצפה בבית זהו פרקט. במידה ויש חשש לרטיבות אסור להוציא את חלקי הפרקט, אלא להזמין חברה מקצועית אשר מתמחה בטכנולוגיות ייבוש וזיהוי מוקדי רטיבות ונוזלים. 

המחיר עבור ייבוש תת רצפתי

על מנת לקבל הצעת מחיר עבור תהליך ייבוש תת רצפתי פנו עוד היום לחברה אשר מתמחה בטכנולוגיית ייבוש וניקוז מים, וטיפול ברטיבות. תקבלו הסבר על כל התהליך, ייעוץ מקצועי ומענה על כל השאלות, וצוות מקצועי שיגיע למקום עצמו ויבצע את בדיקות המעבדה הנדרשות. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

ריהוט למוסדות

ריהוט למוסדות הוא בעל מאפיינים שונים מריהוט לבתי עסק או ריהוט לבית. מכיוון שבמוסדות, במיוחד מוסדות חינוך, יושבים שעות מול השולחן ולומדים, הרי שהריהוט חייב

קרא עוד »
דשא סינטטי פרופיקס

דשא סינטטי לשטחים ציבוריים

המאמר באדיבות דשא סינטטי פרופיקס דשא סינטטי הפך להיות בשנים האחרונות הפתרון הטוב ביותר עבור אנשים רבים. מכיוון שזהודשא העשוי מחומרים סינטטיים, הדשא לא גדל

קרא עוד »