האם משתלם לקנות דירה בפרויקטים החדשים בתל אביב?

דירה בפרויקטים החדשים בתל אביב

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות פרויקטים חדשים של מגורים בתל אביב ובגוש דן. מדובר על פרויקטים ייחודים שכוללים מגוון רחב של דירות בגדלים שונים, עם 3-4-5 חדרים ומעלה. עולה שאלה, האם משתלם לנו לקנות דירה באחד הפרויקטים האלה?

מדוע משתלם לקנות דירה בפרויקט בתל אביב?

בכל רחבי הארץ, אנחנו יכולים לראות פרויקטים חדשים של מגורים. בין אם מדובר בפרויקטים החדשים בתל אביב ובין אם מדובר בפרויקטים חדשים בערים אחרות בגוש דן. חלקם נבנים במקום מבנים ישנים, אחרים נבנים בקרקעות פנויות.

השאלות שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו הן, האם לקנות דירה חדשה בפרויקט בתל אביב וכיצד אנחנו בוחרים את הפרויקט הרלוונטי עבורנו. מן הסתם, אנחנו נרצה לרכוש דירה בפרויקט שיתאים ליכולות הכלכליות שלנו מחד ולאיכות החיים שאנחנו רוצים להעניק לנו ולבני משפחתנו.

צריך לציין, שפרויקטים של מגורים בתל אביב ובמקומות אחרים, אינם דומים לפרויקטים מהעבר, שכן כיום כל פרויקט כולל בתוכו הרבה מאוד הטבות שבעבר לא היו קיימות, החל מחניונים, חדרי כושר, בריכות פרטיות ועוד שורה ארוכה של מאפיינים שבעבר היו שמורים רק לפרויקטים יוקרתיים, והיום הפכו להיות כמעט נחלת הכלל.

אז האם משתלם לנו דירה בפרוייקט בתל אביב וכיצד בוחרים את הפרויקט הנכון?

מן הסתם, אנחנו נבחן את השאלה האם משתלם ובאיזה פרויקט על פי פרמטרים שונים:

מיקום הפרויקט

היכן המבנה ממוקם, עד כמה המקום נחשב מרכזי, איכותי, עד כמה הוא נחשב אטרקטיבי, וכמובן עד כמה אנחנו יכולים באמת להפיק ממנו תועלת, גם בעתיד, אם נרצה למכור את הדירה שלנו.

עלויות

אנחנו נתייחס לנקודה זו בשתי היבטים, גם בהיבט של רכישת דירה וגם בהיבט של עלויות החזקת הדירה. בין אם זה מסים והיבטים אחרים.

איכות הדירה ואיכות המבנה

בסופו של דבר, אנחנו אמורים לחיות במקום, ועל כן, עלינו לוודא שהדירה מספיק איכותית, מספיק גדולה, רחבה, מתכוננת היטב ומספקת לנו אפשרות ליהנות מאיכות חיים גבוהה.

סביבה

חשוב לבדוק את הסביבה בה ממוקם המבנה, בין אם זה תחבורה, מערכת חינוך, מערכת בריאות וכל דבר אחר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

ניהול ועד בית חיצוני

מי צריך ניהול ועד בית חיצוני

כל דייר אשר מתגורר בבית משותף, יודע שבכדי שהבניין שהוא מתגורר בו יהיה נעים ואיכותי למגורים, יש צורך לתחזק אותו בצורה הטובה ביותר. לכאורה, על

קרא עוד »
דלתות פנים עץ

דלתות פנים עץ

דלתות פנים הן אחד מסוגי הרהיטים הנפוצים ביותר בכל משק בית פרטי או משרד, ולכן יש להן ביקוש רב. ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי

קרא עוד »