סידור הבית – איך עושים את זה נכון

סידור הבית

אחד השלבים האחרונים בתהליך מעבר דירה, הוא סידור הבית. זהו שלב חשוב, שכן במקרים רבים, אנחנו נצטרך לסדר פריטים מסוימים, כמו למשל רהיטים כבדים, אשר לאחר מכן, אחרי שנקבע את מקומם, לא נוכל או לא נרצה להזיז אותם. 

תהליך סידור הבית מתבצע בכמה שלבים. חלק מהשלבים לא מתבצעים אך ורק על ידינו, אלא גם על ידי הצוות של חברת ההובלות דרכה אנחנו מבצעים את תהליך המעבר. הצוות ידאג לפרוק את הארגזים השונים, וכן להרכיב את הריהוט במקומות בהם אנחנו מבקשים מהם. חשוב לציין, זה חלק בלתי נפרד מהשירות של החברה ועלינו לסכם איתה על כך מראש. 

תהליך סידור בית, כאמור, הוא בין השלבים האחרונים בתהליך המעבר, אחריו אנחנו יכולים להיכנס לאט לאט לשגרת החיים בדירה החדשה שלנו. לכן, אם אנחנו נרצה להיכנס כמה שיותר מהר ובצורה טובה, אזי שעלינו לעשות את השלב באופן מקצועי וכן חשוב מאוד להקפיד שהתהליך יושלם במהירות. 

איך מסדרים את הבית בצורה נכונה?

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מה בדיוק צריך להיות בכל חדר. אילו ארגזים, אילו פריטים ואילו רהיטים צריכים להיות מאוכלסים בחדרים השונים. לכן חשוב גם, שבשלב האריזות אנחנו כבר נדע לסדר את הדברים באופן כזה, כאשר נגיע לשלב הפריקה, הכל יהיה מסודר ומתוכנן בצורה נכונה. 

שנית, אנחנו צריכים לדעת איפה בדיוק אנחנו רוצים להציב את כל הדברים, באיזו נקודה בחדר, ליד איזה קיר וכל דבר אחר שיכול לחסוך לנו עבודה לאחר מכן. 

שלישית, חשוב שיהיו לנו ולצוות המקצועי של החברה, את כל הציוד המתבקש על מנת לפרוק את החפצים שלנו ולהרכיב את הריהוט כמו שצריך באופן מסודר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

תמונות למטבח

משהו חסר לכם במטבח? השקעתם לא מעט כשהזמנתם מטבח כפרי ובכל זאת אתם רואים שמשהו בו חסר? אם כך, ברור שאתם צודקים. אם תבדקו לעומק

קרא עוד »