משכנתא לפושטי רגל

הדרך היחידה לקבל משכנתא לפושטי רגל היא במידה ויש לכם נכס אותו תוכלו לשעבד כנגד המשכנתא המבוקשת. כידוע הליך פשיטת רגל ידרוש מכם להתמודד עם אתגרים פיננסיים רבים כמו חוסר במסגרת בחשבון, התנהלות ללא כרטיסי אשראי וללא שיקים ועוד. במסגרת ההליך של פשיטת רגל לא תוכלו להקים עסק, להיכנס כשותפים לעסק או לצאת מהארץ. אפשרויות ההכנסה שלכם יהיו די מוגבלות לעבודה כשכירים בדרך כלל וגם ההכנסה בשל כך תהיה בהתאם. מכאן שכדי להתנהל בצורה תקינה בתקופת ההליך ייתכן ותרצו לקחת משכנתא לתזרים כלכלי נוסף עמו תוכלו להתנהל ו/או לשלם חלק מהחובות שלכם כדי להקל על עצמכם ולהתקיים בכבוד בתקופה זו. כך למעשה תחפש אחר משכנתא לפושטי רגל.

ממי נוכל לקבל משכנתא לפושטי רגל?

משכנתא לפושטי רגל הינה משכנתא או תוספת משכנתא הניתנת על ידי גופים חוץ בנקאיים שונים. הבנקים כפופים לחוקים וההתניות של משרד האוצר ולכן לא יאשרו משכנתא לפושטי רגל או כאלה הנמצאים לקראת פשיטת רגל. לעומת זאת גופים חוץ בנקאיים שונים, על אף שצריך לבדוק שאלה מפוקחים על ידי משרד האוצר ורשות שוק ההון, פועלים תחת חוקים גמישים יותר ויכולים להחליט באופן פרטני אם להעניק משכנתא או הלוואה לאדם כלשהו. מדובר בבתי הלוואות כמו לדוגמה המרכז להבראה פיננסית, חברות ביטוח, קרנות נדל"ן ועוד.

תהליך הבראה ואישור המשכנתא:

סירוב קבלת משכנתא מהבנק שלכם וסגירת מסגרות האשראי הוא לא דבר נעים אבל אין ספק כי אם נשים לרגע את הדיכאון בצד ונחשוב בצורה הגיונית נבין כי הבנק הוא גוף פיננסי עסקי, כפוף לחוקים של בנק ישראל, ולכן לא יכול להעניק הלוואה או משכנתא מתי שירצה ולמי שירצה. על כן בניית תהליך הבראה תקין ושימוש במשכנתא מגוף חוץ בנקאי מפוקח יכולים לסייע לכם לשקם את המוניטין שלכם ואת המצב הכלכלי שלכם ולחזור למוטב.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מניעת שריפות

מניעת שריפות

ברור לכל שבטיחות במבנים ובבתים פרטיים הינה צורך ממשי. אחת הסכנות העורבות למבנים הינה סכנת השריפה. שריפה יכולה לסכן את חיינו אך במידה ונצליח להימלט

קרא עוד »
עצים ננסיים

עצים ננסיים

עצים ננסיים, עושים שירות טוב יותר למראה הבית שלכם באופן כללי, כמו גם ליכולת לשנות נוף שלם בהצבתם של כמה עצי נוי ביתיים ומסוגננים. לא

קרא עוד »