כסאות בר

כסאות בר

כסאות בר מתאימים הן לבית, מסעדות, ברים, פאבים ומועדונים. הדבר הכי חשוב הוא שהם יהיו נוחים ומעוצבים. לא פעם אנו יכולים לראות אנשים אשר נעים בחוסר נוחות על הכיסא. 

שפע מרשים של כיסאות בר

קיימים סוגים רבים של כסאות בר, חלקם לא במיוחד נוחים. לכן ההמלצה החמה היא לרכוש אותם מאחת החברות הוותיקות והמובילות בארץ, חברה אשר גם מייבאת אותם וגם מייצרת.

בנוסף הכיסאות לא רק מעוצבים על פי המגמות האחרונות בתחום, אלה הם כיסאות בר פרקטיים, חזקים ועמידים, עם עיצוב מקורי וייחודי שלא תיראו באף מקום אחר, והכל במחירים אטרקטיביים. לא פחות חשוב – קל מאוד לנקות אותם, לכן הם גם פרקטיים.

סוגים של כיסאות בר

רק חברה וותיקה ומקצועית עבור ריהוט לבית, תציע לכם לרכוש מגוון רב של דגמים, חלקם מתאימים יותר לבית ולכן הם בעלי סגנון עיצובי חם יותר, ויש גם כיסאות בר שיתאימו יותר למסעדות, פאבים, בתי מלון, בתי קפה ועוד.

דוגמאות לכיסאות בר

כיסאות מעץ – שפע רב של כיסאות בר עשויים מעץ יוקרתי, הם מתאימים במיוחד לשולחן בר שהוא גבוה, גם השלד שלהם עשוי מעץ. תוכלו לבחור במגוון דגמים, כיסאות עם ריפוד או בלי.

כסאות בר עשויים ממתכת – אלה הם כיסאות עמידים במיוחד ולו בשל העובדה שהם מיוצרים ממתכת.

בעלי עיצוב מיוחד ומקורי, הם נוחים מאוד ומתאימים למסעדות, קונדיטוריות, גלידריות, וגם לבית בתנאי ששולחן הבר גבוה.

כיסאות בר עם ריפוד – מכיוון שאלה הם כיסאות מרופדים הם נוחים מאוד לישיבה, מעניקים תמיכה לכל הגוף, ובבית עסק מובחר תוכלו גם למצוא כיסאות בעלי מראה יוקרתי, כאשר הריפוד הוא דמוי עור.

ויש גם כיסא בר לבית, כיסא בר למסעדה, המבחר הוא עצום וכלל הכיסאות נוחים ואיכותיים.