האם ארונות אמבטיה צריכים להיות קטנים או גדולים?

ארון אמבטיה הוא ארון שלרוב יכיל גלילי נייר טואלט, צמרוני אוזניים, תמרוקים ושאר מוצרי טואלטיקה וטיפוח. הארון מיועד להחזיק את הפריטים בזמן השימוש השוטף. ניתן לקבוע את גודל הארון לפי כמות הפריטים המאוחסנים בו. למספר וסוג הפריטים המאוחסנים בארון יש השפעה על גודל האמבטיה או הקטנה שלו. במאמר זה, נדון בגודל הרצוי לארונות האמבטיה, כמה מקום צריך חדר אמבטיה והאם הארון צריך להיות קטן או גדול.

חדרי אמבטיה קטנים נפוצים בבתים רבים. הם גם דרך מצוינת לחסוך מקום בבית. חשוב לקחת בחשבון את גודל ארונות האמבטיה הנדרשים לכל חדר אמבטיה.

למה ארונות אמבטיה קטנים יתאימו?

ארון אמבטיה קטן יכול להיות תוספת מצוינת לכל בית, במיוחד אם הוא נשמר בגובה קטן. כך הוא לא יתפוס יותר מדי מקום על הרצפה ולא יפריע כאשר תצטרכו להשתמש בשירותים או במקלחת. ארון אמבטיה קטן יכול גם לעזור לך לחסוך מקום על ידי שימוש בפחות מוצרים לסביבה טובה יותר בבית שלך.

בנוסף, ארונות אמבטיה קטנים יתאימו לחדרי אמבטיה קטנים וצפופים שקשה למצוא להם ארונות תואמים.

למה ארונות אמבטיה גדולים יתאימו?

כמו שאמרנו, גודל ארון אמבטיה נקבע לפי מספר הפריטים. לכן, אם אתה רוצה לאחסן דברים בארון אמבטיה גדול, תצטרך הרבה מקום. זו תהיה אחת הסיבות מדוע אנשים מעדיפים לעתים קרובות ארונות אמבטיה קטנים.

ברגע שארון האמבטיה גדול מספיק, ניתן לאחסן בו פריטים נוספים. זהו חלומה של כל עקרת בית, מקום אחסון נוסף. ארון אמבטיה צריך להיות גדול מספיק כדי להכיל את כל הפריטים של האדם המשתמש בו, אך הוא גם לא צריך להיות קטן מדי, כיוון שהוא יקשה על הניקיון והתחזוקה שלו.

לבחירה נכונה ושקולה, פנו אל Bathline חברה המתמחה בהתאמת ארונות אמבטיה ללקוחותיה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מכונת שטיפה בלחץ מים חמים

מכונת שטיפה בלחץ מים חמים

יש ניקיון כמו של פעם במים ובסבון, ויש ניקיון מעולה שאינו מתפשר יותר על כתמים קשים, שנעשה רק באמצעות מכונות שטיפה בלחץ ובמים בלבד. מומלץ

קרא עוד »
ככה מעצבים עציצים

ככה מעצבים עציצים

אחד מאביזרי הנוי לבית שמוסיפים מאד למראה הבית החצר והגינה, הם עציצים. כאשר צמחייה ענפה באזור המגורים ואפילו במשרדים ובחנויות: מוסיפה מאד למראה ההרמוני והמגוון

קרא עוד »