עכביש קפצן

עכביש קפצן

עכבישים הם חרקים הנמצאים כמעט בכל מקום. הם חיים לרוב בשדות, בגינה ובטבע אולם יכולים להגיע בקלות אל תוך הבית, במיוחד כאשר מדובר בבתי קרקע. אלה מחפשים אחר מקומות מסתור לחיות בהם, מקומות שבהם האדם לא מגיע בדרך כלל והם יוכלו לבנות את רשת הקורים שלהם בנחת לאורך הזמן כדי ללכוד בהם את החרקים שהם ניזונים מהם. כאמור הם לא אמורים להזיק לאדם מלבד העובדה שחלק מהם ארסיים ואם ירגישו מותקפים הם עשויים לעקוץ וזה כבר מסוכן. כמו כן הם מהווים מטרד תברואתי לא נעים ומקומם בטבע ולא בתוך הבית שלנו. על כן כאשר אתם רואים עכביש קפצן או כל סוג אחר של עכביש יש להתקשר במהירות למדביר לביצוע העבודה.

כיצד נזהה פעילות של עכבישים בסביבתנו?

קל מאוד לזהות את הפעילות של העכבישים. בין אם אתם רואים הרבה עכבישים מסתובבים אצלכם בבית, פתאום כמות קטנה של עכבישים שצצה ממקום מסוים, כמה מקומות שיש בהם כורי עכביש או אפילו כשאתם יוצאים בלילה לגינה שלכם ורואים כמה עכבישים מהלכים להם בדשא או על האדמה. כאשר מדובר על עכביש או שניים זה לא נקרא פעילות ערה של עכבישים המצריכה בהכרח מדביר אולם כאשר מדובר בכמות גדולה יותר של עכבישים חשוב להזמין מדביר מקצועי ומנוסה כמו הדברה מיכאל ובוריס לפתרון הבעיה.

כיצד ניתן לטפל בעכבישים?

ריסוס נגד עכבישים יכול לסייע בחיסול חלק מהם והברחת הנותרים למקומות אחרים אולם הריסוס הנו רעיל ולכן יש להישמע להוראות המדביר מאתר www.zurpestcontrol.co.il. כמו כן יש לעשות סריקה בבית, במרפסת, במחסן, במזווה ובמקומות נוספים לוודא היכן יש קורי עכביש שצריך לנקות, התיישבות של עכבישים שצריך לפנות וגם בגינה יהיה צורך לרסס כדי להרחיק את העכבישים מסביבתכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

איך מבטלים צו הריסה

קיבלתם צו הריסה על הבית שלכם או על כל פרויקט שעמלתם עליו שנים, ואתם חסרי אונים מול המערכת? יש מה לעשות במצב כזה ובמאמר זה,

קרא עוד »