קניית נכסים להשקעה בחו"ל – המדריך המלא

השקעות נדל"ן נשמעות לכם כמו סוג השקעות שכדאי לכם לעשות? אם מחירי שוק הנדל"ן בארץ נראים לכם גבוהים במיוחד אתם לא לבד במחשבה זו, כיוון שהביקוש הגבוה לדירות ונכסי נדל"ן העלה בהתאמה את המחירים שמבוקשים לרכישת נכסים, וכך נוצר מצב של חוסר אפשרות ואפילו כדאיות לרכוש נכסים בארץ.

אז מה עושים? פשוט פונים לאפיק השקעת נדל"ן אחר ומשתלם הרבה יותר, זאת באמצעות קניית נכסים להשקעה בחו"ל. לאלו מבינכם שתוהים איך אפשר לעשות זאת, במה תהליך זה כרוך ואיך תעשו את זה כמו מקצוענים, ריכזנו בשורות הבאות את המדריך המלא בנושא השקעות נדל"ן בחו"ל.

למה בכלל כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל?

כאמור, מחירי הנדל"ן בארץ הם גבוהים מאוד ובכך מונעים מאנשים פרטיים להיכנס לתחום השקעות זה, למרות שמדובר בתחום השקעות מוצלח ומניב בטווח הרחוק. נכסי נדל"ן בחו"ל לעומת זאת הם הרבה יותר מגוונים ומשתלמים, כיוון שמחיר דירה ממוצעת בחו"ל יכול להיות נמוך משמעותית לעומת דירה סטנדרטית במרכז הארץ.

בנוסף למחירים הנמוכים המאפשרים כדאיות כלכלית והזדמנות להשקיע פחות, גובה התשואה הממוצעת שניתן להרוויח על השקעות נדל"ן בחול גבוהה הרבה יותר לעומת התשואות של נדל"ן בארץ, ועשויות להיות מעל 5% ואפילו לעבור את ה-10%.

קניית נכסים להשקעה בחו"ל – איך לבחור נכסים מניבים?

כיום ניתן למצוא שלל מדינות המציעות רכישת נכסים להשקעה בהזדמנויות משתלמות כמו ארה"ב, יוון, פולין, גרמניה ועוד אך השאלה היא כיצד תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכס בצורה נכונה. לשם כך יש לבצע חקר שוק של הנכס שמתכננים להשקיע בו, להבין האם המיקום שלו טוב, מהם תנאי המיסוי במדינה ואיזה גוף אחראי על הקמת הנכס בפועל. את המידע והכלים המתאימים לכך ניתן לרכוש בעזרת ליווי מקצועי של מומחים בתחום.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

אין ספק שאחד מהעניינים הקריטיים להצלחה שלכם בעבודה המשרדית הוא מערך ריהוט משרדי בו תשתמשו. כאשר אתם בשלב הרכש שלהם, מאד חשוב לבחור אותם בצורה

קרא עוד »

לימודי יזמות נדל"ן

נדל"ן זהו אחד מהתחומים הכי לוהטים בשנים האחרונות בין אם בקרב אנשים המחפשים לרכוש דירה מיד ראשונה או שניה, להיות חלק מקבוצת רכישה, השקעות בנכסי

קרא עוד »