ספות נוער

קניית ספות נוער – כמה דברים שכדאי לדעת

קניה של מיטה לילדים היא חשובה ביותר שכן ההורים רוצים שלילדים שלהם תהיה מיטה טובה, איכותית ותומכת שתאפשר שינה טובה ובריאה. המבחר של המיטות הקיים בשוק הוא מגוון ולכן יש התלבטות איזה מיטה לקנות מבחינה של גודל המיטה, האם מיטה ומזרון נפרדים, מיטה וחצי או ספת נוער.

מה זה בדיוק ספת נוער

ספות נוער הן למעשה ספה מרופדת המגיעה לרוב עם כריות ומתחתיה מיטה נשלפת נפתחת וארגז מצעים. היא מגיעה בצבעים ועיצובים שונים, מזרון אורטופדי שיכול להיות ספוג, קפיצים או משולב. לספת נוער יש יתרונות רבים ולכן הורים רבים בוחרים לרכוש אותה עבור חדר השינה של ילדיהם.

מה היתרונות של ספת נוער

לספת נוער יש יתרונות רבים כאשר אחד מהם זה שהיא מצד אחד קומפקטית ולכן מתאימה לחדרים קטנים יחסית ומצד שני אפשר לפתוח אותה ולהפוך אותה למיטה גדולה יותר גם לשינה לבד אבל גם אפשר לארח חברים. יש לה ארגז מצעים מה שמאפשר אחסון של מצעים, שמיכות, כריות שפעמים רבות זקוקים למקום אחסון עבורם ובנוסף להכל מדובר ברהיט שבוחרים את הסגנון והעיצוב שלו וגם צבעי הבדים מה שמאפשר לעצב בעזרתו את החדר בצורה נעימה ויפה בהתאם למה שאוהבים.

איך לבחור את ספת הנוער המתאימה ביותר

כאשר בוחרים לרכוש ריהוט לאירוח וספות נוער חשוב מאוד בין היתר לוודא שהיא אכן נוחה שכן מטרת הספה היא בראש ובראשונה לישון עליה ושינה טובה מתחילה בנוחות. ברגע שהספה אכן נוחה, אפשר לבחור את העיצוב שלה מבחינה של הסגנון הכללי כמה כריות ואיזה עיצוב, האם מעדיפים ידיות בצדדים או ספה פתוחה משני הצדדים, איזה סוג של גב וכמובן צבעי הבד של המזרון והכריות וכמובן הנושא של המחיר שכן יש ספות שונות בעלויות שונות.