תמונות קנבס

עד לא מכבר, אנשים היו מפארים את קירות הבית שלהם עם תמונות מוסגרות במסגרות גנריות ומשעממות. בניגוד לתפיסות הכלליות, הדפסה מוגמרת על קנבס, היא חסכונית מאוד מאשר מדיומים אחרים להצגת תמונות.

תמונות קנבס

תמונות, ולא משנה איזו תמונה, נראית טוב יותר על קנבס מאשר על אופציות מסגור אחרות. בשנים האחרונות יותר אנשים מפארים את קירות הבית שלהם באמצעות אקססוריז לבית כגון: תמונות ייחודיות המודפסות על קנבס.

מחירים

בכל מה שקשור למחיר, הקנבס עושה את שלו בכל פרמטר והוא תמיד יצא זול יותר. בין אם לתמונות גדולות או לתמונות קטנות.

קחו, למשל, את הדפסי נייר. בתחילה, המחיר של הדפסת תמונה על נייר היה מאוד סמלי – אפשר אפילו להוציא עותקים בבית עם מדפסת צילום. עם זאת, העלות הכרוכה במסגור והרכבה גבוהה בהרבה מהמחיר הכולל של הקנבס – ומכאן, שהיא אפשרות משתלמת יותר מהדפסות תמונות.

עם קנבס, ההדפסים שלכם יהיו ממוסגרים מראש, ותוכלו לתלות אותם בקלות ברגע שהם ישלחו למדפיס על ידי ביצוע מספר שלבים פשוטים.

מיקום התמונות בבית

תמונות ממוסגרות או תמונות המודפסות על נייר מבריק, נראות אטרקטיביות כשהן מוצגות בחלל הנכון. עם זאת, בחדרים עם אור ושמש – המשטח המבריק יכול לפלוט בוהק והשתקפות, ולגרום להסחת דעת מהתמונה.

להדפסים של תמונות קנבס , לעומת זאת, יש גימור סאטן או מט, מה שהופך אותם למדיום מושלם לתלייה בחדרים מוארים. טיפ שלנו: השתמשו במסנני תמונות ואפקטים, כדי להוסיף יצירתיות להדפסי קנבס התמונות שלכם.

אפקט התלת מימד

בעוד שהתצלומים בסגנון המסורתי שוכבים שטוחים על הקיר, הדפסי קנבס בולטים – עם יכולות התלת מימד שלהם. זה מחייה את התמונות ומושך תשומת לב בכל חדר בבית.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מחיר דלתות פנים

מחיר דלתות פנים

אם אתם מתעניינים בתחום של מחיר דלתות פנים, אתם בוודאי שוקלים לרכוש דלתות פנים. התחום של דלתות פנים מורכב וכדאי לעשות קצת השוואת מחירים, ובדיקה

קרא עוד »
ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

אין ספק שאחד מהעניינים הקריטיים להצלחה שלכם בעבודה המשרדית הוא מערך ריהוט משרדי בו תשתמשו. כאשר אתם בשלב הרכש שלהם, מאד חשוב לבחור אותם בצורה

קרא עוד »