רשתות להגנה על חתולים, הגנה על חתולים מפני קפיצה ממרפסת או חלון – חשיבות הדבר לבעלי החתולים

רשתות להגנה על חתולים

חתולים, בניגוד לכלבים וחיות מחמד אחרת, הן חיות שיש להן יכולת קפיצה, זינוק, טיפוס, אשר לא פעם מאפשרת להם לעלות אל מקומות גבוהים, ומשם הם יכולים לרדת בקפיצה, מבלי לפחד. בזמן שכלבים לא יעז, וכנראה גם לא יצליח לטפס ובוודאי שלא יצליח לרדת בעצמו ממקומות גבוהים, הרי שחתולים יכולים גם לטפס בעצמם וגם לרדת ממקומות גבוהים בעצמם, ללא שום בעיה. 

הבעיה היא, שלא פעם הם עושים זאת ממקומות שלא בהכרח רוצים שהם ייקחו את הסיכון שכרוך בכך. למשל, לא היינו רוצים שהם ינסו לקפוץ ממרפסת או מחלון, מאחר והם עלולים לשבור רגל וכן להיקלע למצבים גרועים מאלו. לכן, אנחנו צריכים למצוא פתרונות שיכולים להגן עליהם מפני קפיצה שכזו. 

אחד הפתרונות הטובים ביותר, היא רשת הגנה לחתולים אשר ניתן להתקין במקומות מסוימים, מקומות גבוהים, ובכך למנוע מהם לקפוץ. זה גם ימנע מהם נזק פיזי וגם יחסוך לנו כאב לב. 

כיצד רוכשים ומתקינים רשת הגנה על חתולים?

בשביל לרכוש ולהשתמש בצורה נכונה ברשת הגנה על חתולים, אנחנו צריכים לבחון את המקום היטב, ולראות איך בדיוק הרשת יכולה להשתלב וכיצד היא יכולה להגן על החתול שלנו. 

חשוב שהרשת תהיה פרקטית (בדקו כאן רשתות לכל מטרה), תהיה כזו שאנחנו נוכל לישון בשקט ולדעת בוודאות שהיא תמנע מהחתול שלנו אפשרות לקפוץ. כמו כן, חשוב שהרשת תשתלב במקום בצורה אופטימאלית, על מנת שאנחנו נוכל ליהנות מעיצוב מתאים. לא נרצה שהרשת, אפקטיבית ואיכותית ככל שתהיה, תהרוס את העיצוב של הסביבה ותשנה את המקום. יש לבחון גם כיצד ניתן לתחזק אותה, כך שהיא תחזיק מעמד זמן רב. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...