מטבחים זולים – איך אפשר למצוא?

מטבחים זולים

'מטבחים זולים' זאת אולי לא מילה נכונה למטבחים בעלות נמוכה: כי זול משמעותו משהו נמוך/ רדוד/שאינו טוב. אבל כשאנו מחפשים מטבח במחיר נמוך (או 'זול') כדאי שלא נתפשר על איכות. לשם כך חשוב לדעת כיצד מוצאים מטבח בעלות נמוכה שיהיה גם טוב, גם פרקטי וכזה שיחזיק מעמד וישמש אתכם לאורך שנים ארוכות. אבל כיצד באמת מוצאים מטבח טוב ולא יקר? הנה כמה עצות טובות:

חפשו אחר מומחים בבניית מטבח קטן

בזמן החיפוש מומלץ למצוא מומחים בבניית מטבחים זולים שיודעים כיצד להתאים ארונות, משטחים, חללים למכשירי חשמל, פתחים שונים, מגירות ושאר אלמנטים עבור מרחבים קטנים. חיפוש אחר חברות למטבחים גדולים לא יניב פרי, משום שמדובר בחברות שמספקות מטבחים גדולים או ענקיים – לכן חשוב להתמקד במומחים שיודעים כיצד להתאים את החלקים הדרושים במרחב לצרכים שלכם ולגודל החלל הנתון. 

הכירו את התקציב שלכם

כדי לבחור נכון ולמקד את הבחירה יש לדעת מהו התקציב הכולל שלכם לבנייה. עלויות מחושבות בדרך כלל לפי מטר מרובע, משמע: לפי החומרים שיצטרך הנגר להתאים לגודל המרחב אם זה מטבח 2 מטר לדירה שכורה או 3,4 מטרים. לכן חשוב לדעת כמה כסף יש לכם להקמה ואיזה שטחים תרצו להקדיש לאלמנטים השונים במרחב. 

התאמת הסגנון והעיצוב לחזון שלכם

חשוב לדעת שגם מטבח קטן יכול להיות מעוצב יפה ומרשים. התאימו את המטבח לסגנון עיצוב הבית שלכם ולחזון שלכם. וודאו כי סגנון העיצוב מתכתב נכון עם פרקטיות ויעילות שאותם תצטרכו כדי לעבוד נכון במרחב וכי הסגנון מתכתב באופן הרמוני עם עיצוב הבית. כך תוכלו לבצע התאמה נכונה ולמצוא מטבח איכותי במחיר נוח.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

איך להשתמש בדבק קרמיקה?

כמעט בכל בית ישראלי ניתן למצוא אריחי קרמיקה במטבח, בסלון, באמבט, שירותים ועוד חללים. בכדי שאלה יהיו מקובעים כנדרש, יש לעשות שימוש בדבק קרמיקה המתאים

קרא עוד »

ריהוט יוקרתי למשרד

חושבים לעצב את מקום העבודה שלכם? כדאי שתדעו שעליכם לקחת בחשבון כמה דברים לפני שתתחילו בכך. השגת המיקום הנכון והמרחב המתאים למשרד שלכם, חשובים לא

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.