מטבחים זולים ליחידות דיור – איפה מוצאים?

מטבחים זולים

כאשר מקימים יחידת דיור לכל מטרה שהיא תרים אחר דרך נכונה לאבזור מלא ונוח שיאפשר מגורים או שהייה למספר ימים בנוחות מקסימלית. בכל בית ויחידת דיור יש למטבח מקום של כבוד. זה המקום בו נרחץ את העגבנייה ונחתוך אותה לצד המלפפון לסלט. זה המקום בו נמצא היכן להניח את העוגה ולפרוס אותה. כאן נדיח את הכוס ונניח את פח האשפה עם כל הכוסות וניירות הטישו המשומשים. המטבח צריך להיות מתאים ונוח, איכותי ומתוכנן. אבל זה לא אומר שהוא חייב להיות גם יקר.


האיכות חשובה תמיד

גם אם מדובר על מטבח שיהיה שימושי רק מספר ימים בשבוע, אף אם המטבח יפגוש בל פעם אורח אחר וישמש אותו רק למשך מספר שעות, אי אפשר לוותר על האיכות גם כשמדובר במטבחים זולים. כי מטבח איכותי הוא מטבח שמחזיק מעמד, מגיב יפה בחשיפה לחומרים שונים ולא מתנפח ומאבד את הצורה מול כלטיפה של מים. לכן גם אם המחיר הא פרמטר מרכזי שניצב לכם מול העיניים אל תתפשרו על איכות. וודאו כי אתם רוכשים מטבח שמיוצר מחומרי גלם איכותיים שמתאימים להיות נוכחים בקביעות במטבח. וודאו כי חלקי הפרזול עמידים וטובים. ולא – תמצאו את עצמכם כל שני וחמישי מחליפים, מבריגים ומנסים לאלתר פתרונות.


פטנטים ושכלולים – זה לא חובה

אז כיצד נוכל בכל זאת להוזיל את העלויות? שימו לב שכאשר מזמינים מטבח העלויות נוסקות מעלה מול פטנטים מתקדמים ומוצרים משוכללים שנועדו לשפר את החוויה במטבח, ולהציע פתרונות שונים ומגוונים. קלאפות ותריסים, מחלקי סכו"ם ומגרות בטריקה שקטה – כלאלו מוצרים לא הכרחיים שמייקרים בצורה משמעותית את המטבח. ולכן אם אתם בכיוון שלרכישת מטבח קטן ולא יקר וותרו מראש על כל הפינוקים הללו. נכון, המטבח לא יציע חידושים ופתרונות, הוא לא ימצה את המקסימום מחללי האחסון. אבל כל אלו לא חשובים לכם כרגע. ולא זה מה שעומד לכם בראש.

מטבח ליחידת דיור ניתן למצוא בחברות מטבחים, אצל נגרים פרטיים, באתר https://newkit.co.il/ וגם בחנויות רהיטים. המטבח יוכל לשמש בנוחות רבה ולמלא את תפקידו בהצלה למרות המחיר הנמוך שלו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

ריהוט יוקרתי למשרד

חושבים לעצב את מקום העבודה שלכם? כדאי שתדעו שעליכם לקחת בחשבון כמה דברים לפני שתתחילו בכך. השגת המיקום הנכון והמרחב המתאים למשרד שלכם, חשובים לא

קרא עוד »