ארונות הזזה זולים

1539322-min

כשמחפשים פתרונות לדירות לטווח קצר, לדירות שכורות או כשיש חללים קטנים, ארונות הזזה הם פתרון מצוין. אפשר למצוא ארונות הזזה זולים אך חשוב לשים לב על מה חשוב להקפיד לפני שמזמינים.

ארונות לניצול מקסימלי של השטח

ארונות הזזה הם ארונות שבבנייתם מנצלים שטח קיים, נישות או ריהוט נוסף, כדי לחסוך במקום. דלתות הארון זזות בתוך מסילות ולכן הן לא תופסות מקום בעת פתיחתן אל חלל חדר השינה ומאפשרות להשאיר מרחק קטן יותר משאר הריהוט בחדר.

מידה מדויקת

ארונות הזזה מגיעים בכמה מידות וכדי להתאים לצרכי הלקוח יש לבדוק היטב מהו השטח האידאלי המיועד לארון ומהי התכולה שאמורה להיכנס לתוכו. סידור הפנים של ארונות הזזה ניתן לשינוי כדי להתאים לסוג התכולה. יש לבדוק טרם רכישת הארון כמה מקום נדרש לבגדים תלויים, כמה מדפים לבגדים המקופלים, מה אמור להיכנס לארון מלבד בגדים, האם יש צורך במגירות עמוקות, צרות ורגילות, מעמדי ארגון מיוחדים כמו לחגורות, צעיפים וכו'.

תשומת לב לפרטים חשובים

כשמחפשים ארונות הזזה זולים אפשר למצוא שלל הצעות. חשוב להקפיד על איכות החומר ממנו בנוי הארון. חומרים מסוימים המשמשים לדלתות הזזה נוטים לקבל 'בטן' עם השנים וחשוב להבין מהיצרן מהו החומר ממנו בנוי הארון. חשוב להקפיד כי המסילות יאפשרו תנועה חלקה של הדלתות וטריקתן תהיה שקטה ואיטית כדי למנוע תאונות של תפיסת אצבעות. דלתות ההזזה צריכות להיות עם סיומת של מברשות כדי למנוע כניסת אבק לארונות.

דלתות ההזזה

גם בקניית ארונות הזזה זולים כדאי לדעת כי דלתות הארון יכולות להשתלב כחלק מהעיצוב בחדר ואפשר לצפות אותן במראות, הדפסים גרפיים שונים או בצבע אחיד וחלק, שישתלב עם חדר השינה כולו.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לייעוץ בבחירת ארונות לבית שלכם – https://artdesign.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

איטום מרפסות

בכל שנה אנו רואים את מספר האנשים המתגוררים בערים גדל. זאת בשל העובדה שעיור הפך לטרנד. כתוצאה מכך, אנו רואים יותר ויותר אנשים מנסים לצאת

קרא עוד »

עבודות גבס במרכז

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר מחפשים אחר קבלן גבס מקצועי ומנוסה, אשר מתמחה בתחום של עבודות גבס במרכז. מרכז הארץ נחשב לאחד האזורים

קרא עוד »