בדיקה לאיתור רטיבות – איך זה מתבצע?

בדיקת איתור רטיבות

אין ספק שהדבר הראשון שחושבים עליו כשמגלים רטיבות זה ההוצאה הכספית עבור השיפוץ שלאחר תיקון הנזילה. הדבר המוכר כשזה נוגע לתיקון נזילות היא הרמת הרצפות או יצירת חור בקיר עבור תיקון הצנרת. עם זאת, היום בדיקה לאיתור רטיבות לא חייבת להתבצע ככה ואתם אפילו יכולים לצאת ללא נזק בכלל!

להזמנת בדיקה: http://bedektech.co.il/

בדיקה לאיתור רטיבות – איך היא באמת מתבצעת?

כאשר עורכים בדיקה לאיתור רטיבות, הדבר נעשה בכמה שלבים ועל ידי איש מקצוע המכיר את התהליך. בהתבוננות ראשונית של איש מקצוע יהיה ניתן להגיד באיזה סוג רטיבות מדובר, האם אדים שהצטברו או רטיבות מהקיר עצמו או מהתקרה עצמה. 

את הבדיקה תרצו לבצע בכל חדרי הבית, גם אם אין כל חשד לנזילה קיימת ולו רק בשביל לישון בלב שקט שלא תקומו יום אחד בבוקר ותגלו שיש לכם הצפה לא צפויה באחד החדרים. בדיקת לאיתור רטיבות היא חיונית לבית בו אתם גרים, בעיקר אם עברו מספר שנים מאז שעבר את הבדיקה האחרונה שלו.

לאחר מכן, יגיע שלב הווידוא שיעשה בעזרת מכשירים טכנולוגים המותאמים למשימת איתור נזילות ורטיבות, פועלים על מד תרמו ומציגים היכן חל שינוי טמפרטורה קיצוני, המעיד על נזילה. בהתאם לשינוי הטמפרטורה על הצג, תוכלו לדעת בדיוק את מיקום הרטיבות ומקור הנזילה ולטפל בזה נקודתית ומבלי להרוס את אזור הרטיבות כליל. 

אנשי המקצוע שיעזרו לכם לאתר את הרטיבות יוכלו לתת לכם ייעוץ לגבי המשך טיפול וכיצד תוכלו לצאת עם כמה שפחות נזק מדבר שגורם לכם כרגע ליותר ויותר נזק. יתרה מכך, הוא יוכלו לתקן את הנזילה, לטפל ברטיבות ולהשאיר אתכם עם בית שעומד על קנו. 

לסיכום,

בדיקה לאיתור רטיבות מתבצעת על ידי אנשי מקצוע בעלי המכשור הטכנולוגי המתאים לכך. ביעילות, מקצועיות ודיוק הם ימצאו את הרטיבות ויטפלו בה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

רעיונות לעיצוב המשרד

אין שום ספק כי סביבת העבודה יכולה להשפיע באופן ניכר על התחושה של העובדים ועל תפוקת העבודה שלהם. כל עובד היה שמח להגיע בבוקר למשרד

קרא עוד »