עיצוב בתי קפה

עיצוב בתי קפה

בית קפה כבר מזמן הפך עבור לקוחות לבילוי של נחת ושלווה במהלך היום. החנות אין דבר כזה רק חנויות למכירת קפה. לקוח הנכנס לחנות/למסעדה במטרה לתפוס קצת שקט ושלווה ביום העמוס והגדוש שלו, בוחר את סוג הקפה והמאפה ומגיע לשולחן ונירגע מכל היום שעובר עליו. חשיבות עיצוב הבית קפה הינה קריטית להרגשת נוחות מקסימלית עבור הלקוח על מנת שיוכל להירגע ולשתות את הקפה שלו בנחת.

עיצוב פשוט

ישנם בעלי בתי קפה שמעצבים את עסקיהם בצורה פשוטה לפי טעמם וכתוצאה מכך פוגעים בעסקיהם מכיוון שעיצוב שמבוצע ע"י אדם ללא ניסיון בעיצוב יכול לפגוע במראה הבית קפה ולתת את התחושה ההפוכה שברצונו להשרות על לקוחותיו.
לכן לא משנה עד כמה בית הקפה הינו איכותי ושירותי, אך אם העיצוב אינו משרה את האווירה הנדרשת במקומות אלו בית הקפה עלול להיפגע בצורה משמעותית.

גודל תקציב

בחירת התקציב תהיה קריטית לאיזו רמת עיצוב תוכלו להגיע ואילו רהיטים תצטרכו לשלב או שיפוצים תצטרכו לעשות. לכן רצוי ואף מומלץ להעניק סכום נכבד בעת פתיחת בית הקפה לעיצוב המקום על מנת שיוכל לספק את האווירה הנדרשת ולמתג את בית הקפה כראוי.
חלק מהתקציב כדאי להשקיע במעצב פנים מקצועי שידע כיצד להפוך את החלל שלכם למקצועי, ממותג ונעים יותר עבור הלקוח.


בחירת מעצב פנים

בחירת מעצב פנים הינה תהליך משמעותי בתהליך פתיחת בית קפה ונותנת את הטון מהבחינה העיצובית של העסק שלה חשיבות רבה.
על מעצב הפנים להיות בעל יידע והתמחות בתחום עיצוב בתי קפה ושימת דגש על הפרטים הקטנים, ולכן יש לבחור מעצב פנים בעל ניסיון רב בתחום ובעל וותק וגלריית עבודות.
אנו ממליצים על מעצב הפנים יובל הלל, מעצב בעל ניסיון רב וותק של שנים התחום, המעצב בתי קפה, מסעדות, ואפילו מספרות.

לסיכום ניתן לראות עיצוב בתי קפה הינו חשוב מאוד לצורך סיפוק ואווירת הלקוחות הנכנסים לשתות את הקפה שלהם במהלך היום ולכן יש לבחור מעצב מקצועי ,בעל יידע בעיצוב ותוך שימת דגש על כל פרט ופרט.