עבודות חשמל מורכבות – רק אנשים מוסמכים

תחזוקת מתקני חשמל

"מאיר להב הנדסת חשמל בע"מ" זוהי חברה יצרנית ומתקדמת המשווקת פתרונות פיקוד חשמל רבים ומערכות תאורה שהן חדשניות ומתקדמות למקומות רבים כגון, תעשיה, חקלאות, בתים ומרחבים מוניציפליים. מערכות התאורה (למשל- גרילנדה ועוד רבות אחרות), החשמל והמאווררים בגדלים שונים ומגוונים עבור לולים, חממות, מפעלי תעשיה ועוד, הם מתוכננים לפעול גם בתנאי עבודה קשים והם בעלי עמידות גבוהה לכל אקלים ותנאי מזג אוויר.

בישראל קיימות חברות רבות העוסקות בעבודות חשמל, ולצד אלו, יש אותנו- חברה שפועלת ברחבי העולם. וזאת בזכות הפיתוחים הרבים, הטכנולוגיות החדשניות והפטנטים המיוחדים שפיתחנו בחברה, הרי בעבודות חשמל מורכבות, עוסקים רק אנשים מוסמכים ומקצועיים. 

מערכות שונות ומגוונות

אצלנו תמצאו אביזרי חשמל, מערכות תאורה ואוורור לבית ולעסק. למשל, כשתיים עשרה מערכות אוורור, תוצרת "מאיר להב הנדסת חשמל". כמו כן אנו מספקים מתקני תלייה שהותאמו לכל מוצר שלנו. בנוסף, מיוצרים אצלנו ארבעה מערכות תאורה שונים לצרכים מגוונים.

כל אלו, הם תוצרת ישראלית במפעלנו. אביזרי חשמל אלו מיוצרים בעזרת חומרי הגלם האיכותיים ביותר וישמשו אתכם לאורך זמן רב. אצלנו תמצאו את מגוון אביזרי החשמל לבית ולעסק. יחד עם אביזרי החשמל, מערכות התאורה והאוורור החדשניות והאיכותיות שתמצאו אצלנו, תמצאו גם כבל מאריך, תוף חשמל ומצת לרכב. 

כי על איכות לא מתפשרים

בחברתנו "מאיר להב הנדסת חשמל בע"מ" על איכות לא מתפשרים. ולכן אצלנו תמצאו דרך נהדרת ובה ניתן לחשוב וליצור יחד איתנו מוצרים כראות עיניכם. חשוב לנו לתת למגוון לקוחותינו פתרונות חשמל רבים ובהם חדשנות ופיתוח. המטרה היא לשתף פעולה יחד איתכם לקוחותינו ולהביא לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר, בו תקבלו פתרונות ומחירים חסכוניים, חכמים ומודולאריים לצרכים שלכם, כגון- גודל, צורך ודרישה.

אנחנו יותר ממזמיניכם אתכם ליצור איתנו קשר ולהעלות כל צורך או שאלה, כדי שיחד נוכל לייצר פתרונות טובים יותר ולגרום ללקוחות כמוכם להיות מרוצים מהמוצר שרכשתם. אצלנו בחברה תמצאו צוות המתמחה בעבודות חשמל מורכבות, באופן זה החברה שומרת על מקצועיות גבוהה ויכולת לתת מענה במרבית תחומי הנדסת החשמל.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

הדברה מקצועית

איך הדברה אורגנית עובדת?

הדברה היא פעולה נחוצה במיוחד לדירות פקטיות משרדים ומפעלים ברחבי הארץ. האיומים שנובעים מג'וקים ומזיקים אחרים כמו נמלים ויתושים מתחילים כמובן סכנות עקישה וזיהומים אבל

קרא עוד »