ככה מבטחים את הסיכונים בעבודות קבלניות

ביטוח עבודות קבלניות

אם אתה יזם, קבלן או קבלן משנה, העוסק בפרויקטים הנוגעים לתחום הבנייה, אתה בוודאי מבין את הסיכונים הכרוכים בעבודות קבלניות. בשל העובדה שקיימים לא מעט סיכונים בעבודות מעין אלה, הרי שחשוב מאוד שכל יזם או קבלן יבטח את עצמו בפוליסת עבודות קבלניות, אשר תעניק לו את ההגנה הנדרשת מפני סיכונים שונים האופייניים לביצוע עבודות בנייה שונות, עבודות שיפוץ, עבודות התקנה שונות ועוד.  הביטוח הוא ביטוח מקיף הכולל בו לא מעט פרמטרים והוא הדבר הטוב ביותר לכל קבלן או יזם ללא ספק.

מה צריך לדעת על פוליסה לביטוח עבודות קבלניות

פוליסה לביטוח עבודות קבלניות היא פוליסה אשר מספקת הגנה לקבלן או ליזם מפני נזקים שונים אשר יכולים להגרם כתוצאה מסיכוני אש, נזקי טבע שונים, נזקי רעידת אדמה ועוד. כמו כן, הפוליסה לביטוח עבודות קבלניות מעניקה לקבלן הגנה במקרים של נזק בזדון, נזק עצמי שנגרם כתוצאה מתאונה כלשהי באתר הבנייה, נזק לציוד הנדסי או מכני, פינוי הריסות, תכנון לקוי או נזק שנגרמו כתוצאה מעבודה לקויה או חומרים מסוכנים ועוד. כמו כן, פוליסה לביטוח עבודות קבלניות תעניק לקבלן הגנה מפני תביעות של עובדי חברת הבנייה בגין פגיעה או נזק שנגרמו להם במהלך פרויקט בנייה וכן, היא תעניק הגנה לקבלן או ליזם בכל הנוגע לצד ג- כלומר: כל אדם שנפגע כתוצאה מפרויקט הבנייה בכל אחד משלביו השונים. כיום כל קבלן או יזם יכול לבטח את עצמו בפוליסה פתוחה אשר תעניק לו כיסוי כולל לכל עבודות הקבלן בשנת הביטוח או פוליסה על כל אחד מהפרויקטים של הקבלן.

קראו גם: ביטוח עבודות תמ"א

כיצד תבחר פוליסת ביטוח עבודות קבלניות

כיום לא מעט חברות ביטוח מציעות לקבלנים, יזמים וחברות בנייה, פוליסות ביטוח עבודות קבלניות, כאשר ישנן אופציות להרחיב את הפוליסות הללו בהתאם לפרויקטים השונים. אולם, חשוב מאוד לבחור בחברת ביטוח אשר יכולה להעניק לקבלן את הביטוח המדויק ביותר בהתאם לסוג הפרויקט שבו הוא עוסק, במחיר המשתלם ביותר עבורו. בחירה בחברה זו, תאפשר לכל קבלן לבטח את עצמו ברמה המקסימלית.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

דגשים לעיצוב חנויות מוצלח

דגשים לעיצוב חנויות מוצלח

עיצוב חנויות מוצלח יכול להשפיע המון על תקופת החנות. אם בעבר לא הושם דגש משמעותי בעיצוב חנויות ובתי עסק, הרי שהיום כבר לא ניתן להסתדר

קרא עוד »