עיצוב דירות קבלן

עיצוב דירות קבלן

רכישה דירה מקבלן היא בעצם הזדמנות עבור אנשים רבים להשיג דירה במחיר מוזל יותר בדרך כלל, שכן הם לא קונים דירה חדשה מוכנה אלא מקבלים אותה כחדשה עם סיום בניית הבניין כולו וקבלת היתר לכניסה למגורים עבור הדיירים. מבחינת הדיירים לא מדובר רק בהזדמנות טובה לחסוך כסף ברכישת דירה חדשה אלא גם לאפשרות לשבת עם הקבלן ולעצב את הדירה באופן אישי המותאם לאותה משפחה. ישנן משפחות עם הרכבים שונים וכמות ילדים שונה, צרכים שונים והעדפות שונות ועל כן בשלבי הבנייה של הבניין והדירות בו עוד ניתן לבצע שינויים.

עיצוב הבית בהתאמה אישית:

משפחה עם 4 ילדים צריכה בית המחולק בצורה ממשפחה עם ילד אחד או שניים לדוגמה. במשפחות מסוימות יש צורך בחדר עבודה, באחרות עדיף חדר ארונות או חלל משחקים לילדים. כל אלה מאלה עשוי להיות בגודל שונה ובמיקום שונה בבית ועל כן כדי לבצע את ההתאמות הנדרשות יש צורך לפנות לאדריכל המספק שירותי עיצוב דירות קבלן על מנת לבנות אתכם תכנית מתאימה לעיצוב הבית וכן שרטוט להעברה לקבלן לצורך קבלת אישורים לביצוע השינויים הנדרשים.

עיצוב החלל הפנימי:

עיצוב החלל הפנימי של הבית מתחיל מהתכנון המקדים של מבנה הבית והשרטוט שלו. בהתאם לגודל החדרים המשוער ניתן יהיה להעריך את גודל המיטה, הארונות, הריהוט שייכנס, השטיחים וכו'. חשוב לקחת בחשבון בעיצוב הבית גם ווילונות מתאימים ואלמנטים עיצוביים שונים כמו פריטי נוי, תאורה, שולחנות, אזור אוכל, חדרי הילדים והמטבח כמובן. כל אלה מאלה הוא עולם בפני עצמו הדורש טאצ' מקצועי המשלב בין עיצוב מדהים לפרקטיקה. לשם כך חשוב להיעזר באדריכל מקצועי שיסייע לכם בעיצוב פנימי של הבית בצורה יצירתית, יעילה והטובה ביותר עבורכם.

מתי כדאי להזמין את המעצב?

לפני רכישת הדירה ניתנת לכם האפשרות לבצע את ההתאמות הנדרשות עבורכם לבית העומד לקום. על כן כדאי להזמין את האדריכל (יובל הלל הוא אדריכל מקצועי המתמחה בעיצוב פנים של בתים) וביחד אתכם יתכנן בצורה האולטימטיבית את הדירה שלכם, לרבות החללים החדשים שצריך ליצור בבית ולשנות מתכניות הבנייה המקורית ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...