שליטה נכונה על דוד החשמל שלכם

אם אתם רוצים לשלוט על דוד החשמל שלכם ולקבל מים חמים בכל שעות היממה, עליכם לדעת כמה דברים לפני זה.

כיום בעולם, החברות הטכנולוגיות מציגות כל שנה שיפורים ושינויים במה שנקרא "בית חכם", אבל אין ספק שהטכנולוגיה רחוקה מלהיות מושלמת.

בית חכם אמיתי אמור להיות כזה שהכול נעשה בו בצורה אוטומטית ואתם פנויים להתעסק בדברים שחשובים לכם. אמור להיות רובוט שמכין לכם את האוכל, רובוט שמנקה את הרצפה, רובוט שמגהץ לכם את הבגדים או אחד שיודע לעשות את כל הדברים האלו.

עם זאת, המכשירים האנושיים האלו צריכים להשתלב היטב בבית ובגלל זה, ייקח שנים עד שתחום הבינה המלאכותית יתפתח למקום שהוא יוכל לעשות את הדברים האלו, אולם בחזון האמיתי כך זה אמור להיראות.

בינתיים אתם יכולים להנות מתוצרים קטנים של בית חכם שבהחלט יכולים לשפר את החיים שלכם.

איך? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

שליטה על דוד החשמל:

הרעיון של בית חכם מבוסס על האינטרנט של הדברים. זה אומר שכל החפצים הדוממים בבית, מחוברים לרשת האינטרנט ועוזרים לכם בפעולות של היום יום.

תארו לכם שהייתם יכולים לצאת בבוקר לעבודה ורובוט היה מנקה את הבית, מכין לכם חזה עוף וסלט קצוץ לארוחת צהרים ולקינוח מיץ פירות סחוט טבעי? כן, זה נראה לכם כמו חלום, אבל החלום הזה יתגשם בעתיד הלא רחוק. כשתחום הבינה מלאכותית יהיה מספיק מפותח כדי לאפשר את הדברים האלו.

כיום בית חכם כולל שליטה בסיסית בתאורה, מיזוג ועוד כמה דברים בסיסיים כמו למשל דוד השמש שלכם. אם אתם רוצים שיהיו לכם מים חמים זמינים כל הזמן, שליטה על דוד השמש מהאפליקציה תעזור לכם בזה.

למידע נוסף ורכישה הכנסו לאתר – https://switcher.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

תולעי עץ טיפול

האם ההדברה של היום טובה כמו פעם?

רבים מהאנשים שמעוניינים להזמין שירותי הדברה ירוקה נגד נמלים לביתם אינם בטוחים אם יהיה מדובר בבחינה נכונה מבחינתם. הסיבה לכך זה עצם המצב לפיו במקרים

קרא עוד »
ריהוט איטלקי חכם

ריהוט חכם

ריהוט חכם הוא ריהוט מודולרי וקומפקטי שמשתמשים בו בשעות מסוימות או במועדים ספציפיים ובשאר הזמן הוא ממוקם בעמדה שאינה מפריעה ואינה תופסת מקום במרחב. התקנת

קרא עוד »