פינות אוכל מעוצבות

פינות אוכל מעוצבות

הרגעים המשפחתיים היפים ביותר במהלך היום, הם כאשר כל המשפחה הגרעינית מתכנסת יחד סביב שולחן האוכל כדי לאכול ארוחה משותפת, לספר על חוויות שעברו במהלך היום ובכלל ליהנות כמה רגעים מזמן איכות משפחתי אחד עם השני.

כיום בכל בית ומשפחה ניתן למצוא פינות אוכל בסגנונות ועיצובים שונים. הבחירה של פינת אוכל לבית תהיה לרוב על פי כמות הדייריםאו בני המשפחה הנמצאים בבית, ורק לאחר מכן על פי הנראות הוויזואלית של פינת האוכל.פינת אוכל היא פריט עיצובי ממש כמו כל פריט ריהוט אחר בבית, לכן הבחירה בפינת אוכלמעוצבת ויפה צריכה להיות בהתאם למראהו הכולל והאופי של הבית.

פינות אוכל מרובעות

פינות האוכל המרובעות מאופיינות במראה מודרני ומיוחד שמוסיף עניין לחלל. פינת אוכל מרובעת היא בעלת שולחן מרווח בצורת ריבוע, ועם אפשרות לפתיחה והרחב של משטח העץ של השולחן כך שהשולחן הופך להיות בצורת מלבן.

שולחנות מסוג זה מיועדות בעיקר למשפחות גדולות, או אפילו למשפחות קטנות שאוהבות לארח הרבה. כך באמצעות השולחן האינטגרלי, ניתן להתאים את גודל משטח השולחן עליו מסבים לאכול בהתאם לכמות האנשים הסועדים מסביב לשולחן.

פינות אוכל עגולות

פינות אוכל עגולות מצוינות עבור חללי פינת אוכל קטנים או פינתיים בבית. פינת אוכל עגולה מתאימה למשפחות קטנות או לזוגות, כך שבאופן יומיומי אין הרבה אנשים שמסבים מסביב לשולחן במהלך הארוחה.

נוסף על הפרקטיות של שולחנות עגולים, הישיבה בפינות אוכל מסוג זה מעניקות אווירה הרבה יותר אינטימית ומיוחדת עבור הסועדים.מכיוון שהצורה של השולחן הי עגולה, כל הסועדים יכולים להיות בקשר עין אחד עם השניוהאווירה של הסעודה הופכת להיות הרבה יותר חברתית.

פינות אוכל מעוצבות

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של פינות אוכל מעוצבות בהתאם לצורך ולחלל הבית של כל משפחה. כסאות בעיקר מציעה שפע של פינות אוכל מעוצבות המתאימות לכל סגנון ועיצוב ביתי, כך שפינת האוכל תשלב באופן הרמוניוייחודי שישלים את האווירה והעיצוב של חלל זה בבית. נוסף על פינות אוכל עם שולחנות עגולים או מרובעים, ההיצע של הסגנונות והצבעים הינו גדול ומגוון כך שכל אחד יכוללבחור את פינת האוכל המושלמת לביתו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

כסאות בר

כסאות בר

כסאות בר מתאימים הן לבית, מסעדות, ברים, פאבים ומועדונים. הדבר הכי חשוב הוא שהם יהיו נוחים ומעוצבים. לא פעם אנו יכולים לראות אנשים אשר נעים

קרא עוד »
תמונות למשרד

איך לעצב משרד?

המשרד הוא לב ליבו של העסק שלכם וככזה הוא צריך להיות מעוצב בצורה מקצועית ונכונה. מצד אחד הוא צריך לספק אווירה חמה ונעימה, ריווח ותחושת

קרא עוד »