מראות מעוצבות

מראות מעוצבות

הדבר העיקרי שיש לקחת בחשבון כשמחליטים בין מראה לקיר או לרצפה, הוא המרחב – כמה יש לכם ממנו? ובכמה ממנו אתם משתמשים? אז איך תבחרו את המראה הטובה ביותר עבורכם ולמה כדאי לכם לעשות זאת אחרי בחינה מעמיקה?!

מראות מעוצבות 

בחירת מראות מעוצבות היא בחירה קלה יחסית אך יש כמה דברים שכדאי מאוד להתייחס אליהן. אחת מהן היא לבחון כיצד תעמידו את המראה שלכם בבית והשנייה, היא נושא הגודל וסוג המראה.

לא תמיד אנחנו יודעים ומבינים בסוגים של מראות לבית ולכן, כדאי לראות איך אתם מאמצים לעצמכם את גישת העיצוב הטובה ביותר לחלל שלכם. העיצוב הוא נושא מאוד חשוב והוא, בדרך כלל, יקבע על הנראות של המראה שתהיה לכם על הקיר.

ההבדל בין המראות

למראות הרצפה, יש טביעת רגל גדולה יותר, ולכן הן טובות יותר לחדרים גדולים יותר. מראות קיר, מאידך, פועלות היטב בחדרים מכל הצורות והגדלים, אך מכיוון שהן מותקנות ואינן תופסות שטח רצפה, הן אידיאליות אם חסר לכם מדה רבועה.

איזה גודל מראה כדאי לכם להזמין באינטרנט?

כלל טוב הוא, לבחור באתר הום דיל מראה שגודלה בערך שני שלישים מגודל הרהיט שהיא תלויה לידה. השתמשו בתבנית נייר כדי שתעזור לכם למפות את מיקומה אם אינכם בטוחים איזה גודל יתאים לחלל שלכם. גם הצבע של החדר שלכם ורמות האור הטבעיות ישחקו תפקיד חשוב בבחירתה.

גודל מראה לקיר הבית

מראת קיר עגולה (קטנה): קוטר 50 ס"מ – מראת קיר עגולה (בינונית): קוטר 80 ס"מ – מראת קיר (קטנה): 50 על 80 ס"מ – מראה קיר (בינוני): 60 על 80 ס"מ – מראת קיר (גדולה): 70 על 100 ס"מ.