עיצוב ותכנון מחדש של חללים קיימים

עיצוב ותכנון מחדש של חללים קיימים

לקוחות רבים אשר רוכשים דירה יד שנייה או מעוניינים לשפץ דירה קיימת בה הם גרים, חולמים על שינויים ספציפיים אשר הם מעוניינים לבצע לצורך נוחות מרבית ונראות יפהפייה.

רכישת דירה יד שנייה

במקרים רבים המעטפת אשר שירתה את בעלי הנכס הנוכחיים אינה מתאימה לרוכשים ולכן הם פונים למעצב פנים או לחברה אדריכלית של אתי אליאל, אשר יסייע להם לקבל תובנות חדשות ורעיונות מקוריים כדי ליצור חלל מרווח ומשפחתי.

בהתאם לגודלו של השטח, מתכננים כמה תוכניות אפשרויות ומתוכן הלקוח בוחר את הסקיצה הנראית לו הנכונה ביותר.

לאחר מכן בוחרים את הקו העיצובי אשר יהיה הסגנון אשר יאפיין את הבית וברוח זו רוכשים ריהוט ואקססוריז בהתאמה מושלמת בין הפריטים.

המטבח הוא לב הבית

רבים מעוניינים להגדיל את שטחו ונראותו של המטבח ולכן מבקשים לשבור קיר המפריד בין המטבח לסלון או בין המטבח לפינת האוכל. הדבר ייצור מרחב ביתי רחב הכולל את פינת האוכל, המטבח וחדר המגורים. אפשר לבצע תוכנית מסוג זה רק אם הקונסטרוקטור מאשר לשבור את הקיר לאחר שבדק את תוכניות המבנה כולו ואת סוג הקיר אם מדובר בקיר תומך או לא.

תכנון המטבח תואם את אורח החיים  והאירוח של בני הבית. אם מדובר בבית המארח הרבה, נוהגים לתכנן מטבח גדול הכולל אי המשמש גם משטח עבודה גדול ורחב וגם שטח אחסון משמעותי אשר יוצר נגישות נוחה לכלי אוכל, מכשירים חשמליים קטנים ועוד.

הגדלת החלל ברחבי הבית

אפשרויות נוספות של שיטות בנייה נפוצות הן הגדלת חדר האמבטיה על חשבון מרפסת השירות או חלק משטחה כדי שאפשר יהיה ליהנות מחדר אמבטיה מרווח הכולל במידת הצורך שני כיורים, ארון אמבטיה וכל הכלים הסניטריים.

החדרים עוברים שינויים בהתאם לגילם של הילדים. אם מדובר בבית אשר הילדים עזבו את הבית, אפשר לחבר שני חדרים ולהפוך אותם לחדר עבודה גדול או לחדר מרווח לנכדים. אם מדובר בחדרים של ילדים קטנים או בוגרים מעצבים אותם בהתאמה לגילם, לתחומי העניין שלהם כך שיהיה להם חדר חמים ונוח עבורם ועבור החברים הבאים לבקר.

למדו מה תפקידו של אדריכל בהוד השרון

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...