הדברת תיקנים/ג'וקים מחיר

הדברת מקצועית

תיקנים הוא החרק האהוב פחות מבין כל החרקים. עקב נראותו אנשים רבים נרתעים ממנו וכשהוא נמצא בבית, הדבר גורם להתרגשות ורתיעה כללית של כל בני הבית.

מחפשים חברת הדברה אמינה? צרו קשר >>>

הדברת תיקנים/ג'וקים מחיר

כאשר אנחנו קובעים הדברת תיקנים/ג'וקים מחיר, התחשיב נובע מגודלו של הבית וכמות העבודה שיש לבצע בכל בית. ברוב המקרים אנו מבצעים את ההדברה באמצעים אקולוגיים, כדי לפגוע כמה שפחות באיכות הסביבה ולכן אנחנו משתדלים להימנע משימוש בחומרים כימיים. 

הנחיות לגבי ביצוע הדברה של תיקנים 

ביום שנקבע שתבוצע הדברה, הבית אמור להיות ריק מדיריו, הרהיטים אמורים להיות רחוקים מהקיר ובנוסף לכך יש לרוקן את הארון שמתחת לכיור המטבח. 

המדביר שלנו מבצע את הריסוס על הפאנלים בכל המרחב הביתי. ומבצע כמות מוגברת של ריסוס בסיפון שמתחת לכיור המטבח, כדי למנוע מעבר של תיקנים מצנרת הביוב אל תוך הבית.

לאחר הריסוס משאירים את החלונות ואת התריסים מוגפים ורק לאחר שעתיים פותחים הכול לרווחה. ההנחיה היא להימנע משטיפת האריחים והפרקטים אלא לאחר כמה ימים וזאת כדי שהחומר האקולוגי ייספג ברצפה. בדרך זו כל תיקן שיגיע הביתה אם מהצנרת ואם במעופה דרך המרפסת, ייחשף לחומר אשר ישפיע על מוחו והוא ימות במהרה. 

יש להשגיח בימים הללו על תינוקות וחיות מחמד, כך שלא יהיו במגע עם החומר אף על פי שמדובר בחומר אקולוגי ולא כימי.

יש מקרים חריגים שבהם אנו מעדיפים להשתמש בחומר הדברה כימי וזאת כאשר כמות התיקנים היא גדולה במיוחד וחשוב להכחיד הן אותם והן את מערכת הרביה שלהם. 

הדברת תיקנים/ג'וקים מחיר

כאשר אנו מתאמים הדברה אנו קובעים עם הלקוח הדברת תיקנים/ג'וקים מחיר. עלות זו נקבעת בהתאם לכמות העבודה וזאת על פי גודלו של הבית או הדירה ואם יש במקום זה גם חצר אשר יש לבצע גם בה הדברה.

בישראל אפשר למצוא את כל סוגי התיקנים, המזרחי, האמריקאי ותיקן הפסים. כל ההדברות האקולוגיות מתאימות להכחדה של כל הסוגים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...