עצים ננסיים

עצים ננסיים

עצים ננסיים, עושים שירות טוב יותר למראה הבית שלכם באופן כללי, כמו גם ליכולת לשנות נוף שלם בהצבתם של כמה עצי נוי ביתיים ומסוגננים. לא סתם חברות גדולות משלבים עצים ננסיים בחללים השונים שלהם.

עצים ננסיים 

עצים ננסיים, נחשבים להרבה יותר נוחים ויפים לעין, ויותר מזה, הם אינם מלכלכים את הסביבה כמו עצי נוי אחרים. תוכלו למצוא את העצים הללו החנויות האינטרנטיות השונות ולקנות את העצים היפים ביותר ובצבעים המתאימים לכם באופן אישי.

עוזר להפחית את הסיכון להצפות 

מרתף או בית מוצף חלילה, יכולים להפוך במהירות לבעיה יקרה שתימשך זמן רב. עדיף ליזום באשר למציאת דרכים להפחתת הסיכון להצפת הבית שלכם במהלך גשמים עזים. אחת הדרכים לעשות זאת, היא לשתול עצים ליד הבית שלכם.

עצים, באופן כללי, יכולים לסייע בהפחתת הסיכון להצפות על ידי יצירת מחסום בין הבית שלכם למים חודרים. בנוסף, שורשי העצי,ם סופגים כמויות גדולות של מים, ומספקים למקום אחר למי גשמים עודפים שאינם נכנסים לבית שלכם.

הגדילו את סיכויי מכירת הבית על רוכשי דירות 

אם אתם מתכננים למכור את ביתכם בסופו של דבר, שתילת עצים כעת, יכולה בהחלט לעזור לכם מאוחר יותר. רוכשי דירות, נוטים למצוא בתים עם נוף יפה ועצים מושכים הרבה יותר מאלה עם חצרות עקרות יותר. למעשה, גינון ועצים, יכולים להעלות את ערך הבית שלכם עד 20%.

עצים יכולים להגביר את התפקוד הקוגניטיבי 

מחקרים הראו, כי הימצאות ליד הטבע, כולל עצי בונסאי לבית, יכולה להגביר את התפקוד הקוגניטיבי. נראה כי השפעה זו משמעותית במיוחד בקרב ילדים. באופן דומה הוכח, שהשהות בסביבת עצים מפחיתה מתח, מגבירה אנרגיה ואף מחזקת את המערכת החיסונית.