עגילים – הסוד הוא בשיבוץ

עגילים משובצים

כל מי שהולך לחנות תכשיטים או נכנס לאתר אינטרנט, יכול לראות מגוון רחב של תכשיטים משובצים, מדובר על תכשיטים לאשה אשר מלבד המעטפת שלהם, בין אם זו טבעת, צמיד, עגיל, ענק, או כל תכשיט אחר,הרי שבתוכם אפשר למצוא גם שיבוץ של אלמנטים שונים, יהלומים, פנינים או כל דבר אחר.

זה סוד הקסם שלעגילים מיוחדים. אנחנו יכולים למצוא עגילים רגילים סטנדרטיים בלי שום יהלום ובלי פנינה, בדומה לעגילים שלא מעט גברים ונשים עונדים, בעיקר חבר'ה צעירים שאינם מחפשים עגילים יקרים. אך מה שמרשים ומה שמיוחד בעגילים הוא עצם זה שהם משובצים ביהלומים עם רמות קראט שונות.

עגילים משובצים יכולים להגיע במגוון צורות. ישנם עגילים צמודים, כאלה אשר מונחים על גבי האוזן ואז החלק הגלוי שבהם מכיל יהלומים אותם ניתן לראות בקלות. מה שיפה בעגילים כאלה שהם נוצצים, אז גם מי שאיננו עומד קרוב לעגיל יכול לראות אותו בצורה מאוד ברורה.

מלבד סוג זה, הרי שאנחנו יכולים למצוא עגילים משובצים בצורות אחרות וכן עם חומרים אחרים. אנחנו יכולים למצוא עגילים שמונחים על האוזן עם פנינות או אבנים. סביר להניח שהם יהיו מעט יותר גדולים מעגילים משובצים ביהלומים.

עגילים אחרים שאנחנו יכולים למצוא עם יהלומים או אלמנטים אחרים, הם עגילים תלויים, כאלה שיורדים מהאוזן כלפי מטה. בקצה התחתון שלהם אפשר למצוא הרבה פעמים יהלומים, פנינות אוד ברים אחרים. צריך לומר שעגילים כאלה, להבדיל מעגילים צמודים הרי שסוג כזה מתאים יותר לנשים ופחות לגברים, למרות שבעבר יכולנו למצוא אמני פופ וקולנוע כן משתמשים בסוג כזה, עם השנים האופנה הזאת התפוגגה בקרב גברים ונשארנו רק נשים אשר משתמשות בעגילים כאלה, בעיקר כשהן יוצאות לאירועים, מסיבות, מפגשים חברתיים ומשפחתיים וכדומה.

לפני סיום צריך לציין, כל מי שרוצה לרכוש עגיל משובץ צריך לעשות את זה במקום מקצועי, מסודר, מקום שיכול לספק לא רק עגילים ברמה גבוהה אלא גם שיבוץ מקורי, קרי יהלומים אמיתיים, פנינות וכדומה, לא דברים מזויפים או כאלה שאינם מקוריים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

קונסולה לבית

קונסולות לבית

תהליך עיצוב הבית הוא מיוחד ומהנה במיוחד, כי הרי אין דבר יותר כיף מלבלות בשופינג של פריטי ריהוט ואקססוריז מעוצבים לבית. אבל אם עדיין לא

קרא עוד »