כל מה שרציתם לדעת על ייבוש תת רצפתי

1566393 (2)-min

בעבר אנשים שהיו סובלים מרטיבות תת רצפתית היו נדרשים בפירוק הריצוף, ייבוש ארוך ומייגע של הסומסום הנמצא מתחת לריצוף וריצוף מחדש של הנכס. מלבד העובדה שמדובר בתהליך ארוך יותר הוא גם היה יקר מאוד לביצוע. לאורך השנים התפתחה הטכנולוגיה במגוון רחב של תחומים וכן גם הומצאו פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לייבוש תת רצפתי, ללא צורך בשבירת כל הריצוף והתקנתו מחדש. טכנולוגיה זו מאפשרת להגיע לייבוש תת רצפתי בזמן סביר ובאופן מלא.

מתי נזמין שירות ייבוש תת רצפתי?

אם הדירה שלכם ספגה הצפה חס וחלילה, יש חשש או אימות לנזילת מים כלשהי בצנרת – כדאי לבדוק גם את מצב הרטיבות בריצוף. ניתן לבדוק זאת באמצעות מצלמה תרמית שכיום לכל אינסטלטור שמכבד את עצמו יש אחת כזו. במידה ויש מים מתחת לריצוף ו/או לחות בשיעור גבוה מזה המותר על פי תקני הבטיחות הרי שיש הכנסה לגרים נזקפים חמורים ולכן יש להזמין שירותי ייבוש תת רצפתי במהירות.

מהם הנזקים שיכולים להיגרם כתוצאה מהרטיבות?

המים משמשים אותנו לצרכים רבים בחיים שלנו. לשתייה, ניסיון, אסתטיקה וכמובן שמירה על הבריאות שלנו. אין ספק כי מדובר במרכיב חיוני בחיים שלנו כבני אדם וללא מים לא נוכל להתקיים. על אף כל האמור לעיל, הרי שהמים במקרים מסוימים עשויים גם להזיק. כך למשל לגרום לקילופי קירות ותקרה, התפתחות של עובש וחיידקים, הפקת ריחות לא נעימים, להזיק לריהוט ולמכשירי חשמל וכמובן אף לפגוע ביסודות המבנה ולקריסה של תקרה/רצפה במקרים מסוימים.

כמה זמן זה לוקח וכמה זה עולה לנו?

הליך תקין של ייבוש תת רצפתי באופן מלא עשוי לקחת מספר שבועות, לא יותר מחודשיים בדרך כלל. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודל השטח שצריך לייבש, רמת הסיבוך בעבודה, כמות המים מתחת לריצוף ועוד. העלות תתחיל בדרך כלל מ3 וחצי אלף שקלים.

פנו עוד היום אלינו – דניאל איתור נזילות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

אביזרים למטבח מוסדי

כל מטבח מוסדי, אם זה קייטרינג, מסעדה, אולם, מוסד לימודים כמו בית ספר, ישיבה וכדו'. צריך להכיל אביזרים למטבח מוסדי. ללא ציוד מתקדם גדול ואיכותי

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.