מגן אצבעות לדלת – איך בוחרים נכון

מגן אצבעות לדלת

ממחקר אשר התבצע בעבר לגבי המקום הנפוץ ביותר שבו מתרחשות תאונות לילדים, התגלה כי אחוז גבוה מתאונות ילדים מתרחש בבית. לכאורה הבית אמור להוות את המקום הבטוח ביותר עבור ילדינו, אולם, במידה ולא מבטחים את הבית כראוי, הרי שגם בבית ילדים חשופים ללא מעט סכנות. לכן, כל הורה חייב לבטח את בביתו בצורה הטובה ביותר לצורך שמירה על ילדיו. בין אם מדובר בהצבת סורגים בחלונות, הצבת מכשירים חשמליים עם מנגנון נעילה מפני הפעלת ילדים, הצבת מגן אצבעות בכלל הדלתות וחדרים ועוד- יש לבצע זאת בצורה הטובה ביותר, על מנת שכל בית פרטי אכן יהווה את המרחב המוגן ביותר עבור הילדים המתגוררים בו.


מהו מגן אצבעות לדלת ומדוע הוא חשוב

אתם וודאי יודעים שהדבר המסוכן ביותר שיכול להיות עבור יד של יחד, היא להכניס אותה בזווית אשר יוצרת דלת פתוחה. אדם אשר לא רואה כי הילד הכניס את האצבעות או את כל היד שלו לזווית הזו וסוגר או טורק את הדלת, או ילד אשר סוגר את הדלת בטעות על האצבע או היד שלו הנתונות בזווית זו, יכול לגרום ליד שלו נזק בלתי הפיך. על מנת להגן על הידיים של הילדים שלכם מפני ריסוק או קטיעת אצבעות, אשר יכולים להוות דברים מאוד נפוצים כאשר ילד בוחר להכניס את היד שלו לזווית הנוצרת מדלת פתוחה, הרי שיש צורך לרכוש עבור כל דלת לבית מגן אצבעות לדלת. מגן אצבעות לדלת הוא מוצר אשר מתלבש על הרווח שנוצר בזווית של הדלת, כאשר היא במצב פתוח.


כיצד בוחרים מגן אצבעות

על מנת שמגן האצבעות יהיה הדבר האיכותי ביותר עבור שימוש ויגן בצורה הטובה ביותר על ילדיכם מפני הסכנות הצפונות בשימוש הדלתות שבבית, הרי שיש לבחור אותו בקפידה. מגן אצבעות חייב להיות בדיוק בגודל המתאים לגודל הזווית הנוצרת בכל דלת, כאשר פותחים אותה. המדידה חייבת להיות מדויקת בכל דלת ודלת, על מנת להתאים את הגודל המדויק של מגן האצבעות. כמו כן, יש להתאים מוצרי בטיחות ואת מגן האצבעות לדלת ולסוגה. בנוסף לכך, על מנת שמגן האצבעות אכן יהווה הגנה על אצבעות הילדים וילדי הילדים, הוא עצמו חייב להיות עשוי מחומר גמיש, נעים ונוח.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

עבודות בגובה

סוגים של עבודות בגובה

ביצוע עבודות בגובה: זה לא עניין של מה בכך, שכן עבודה זאת מצריכה אישורים, ידע, קורסי בטיחות וציוד מקצועי שיעזור לבצע את העבודה על הצד

קרא עוד »

כל היתרונות של כספות YALE

לא מעט אנשים פרטיים ובוודאי בעלי עסקים, מחזיקים בבית או בעסק שלהם כספות בגדלים שונים. שם הם שומרים כסף מזומן, צ'קים, חוזים והסכמים חשובים, מסמכים

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.