חמישה טיפים לבחירת מיטת תינוק

עיצוב חלל השינה הוא מה שאנחנו צריכים להשקיע בו בכל גיל ללא יוצא מין הכלל. כאשר אנחנו מדברים על תינוקות ההנחה הזו אפילו מקבלת תוקף משמעות נוסף. הרי בסופו של דבר אין חשוב יותר מיצירה של מרחב נעים וטוב עבור התינוק שלנו, באמת מדובר על מה שאנחנו רואים בו ממש צורך בסיסי. אז אם אתם הורים צעירים ואתם לא יודעים מה הדברים שאתם צריכים להתייחס אליהם כאשר אתם בוחרים מיטה לרך הנולד, יש לנו כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון את מה שאתם צריכים לדעת לבחור הכי נכון וטוב מכולם. 

קודם כל, בחרו מיטה בטוחה

אנחנו לא צריכים יותר לדבר מעבר לזה. הרי אין צורך בכלל להסביר למה בטיחות של מיטת תינוק היא באמת הדבר הכי חשוב שאנחנו לא יכולים להתעלם ממנו. כך שאם אתם מתלבטים, קודם כל בחרו מיטה שעומדת בתו התקן ורק לאחר מכן המשיכו הלאה. 

יש אפשרות לרכוש מיטות גבוהות יחסית

להרים את התינוק מהמיטה יכול להיות משהו שבעגה הרחובית אנחנו נקרא לו: 'שובר את הגב'. לכן ההמלצה היא תמיד לרכוש מיטות גבוהות באופן יחסית, כלומר שהמזרן ממוקם גבוה באופן יחסי כדי שיהיה לכם קל יותר להרים את התינוק מהמיטה בעת הצורך. 

מחפשים חדרי תינוקות מעוצבים? בקרו באתר שלנו >>>

אל תוותרו על נוחות של התינוק

נוחות היא מזרן שהוא גם עבה מספיק כדי לתמוך בילד ולא לגרום לו לשקוע וגם שיהיה רך מספיק עבור התינוק שלנו. כאמור, בחירה נכונה של מזרן נוח עבור התינוק זו בחירה שיש להשקיע בה שעות ארוכות של מחשבה משום שבסופו של דבר הגיינת השינה של התינוק שלנו משפיעה באופן דרמטי על ההתפתחות התקינה שלו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

שאיבת הצפה

למי קוראים עבור שאיבת הצפה

הצפה בבניין, בחצר, במשרד או במפעל מחייבת תגובה מיידית ככל האפשר, וזאת כדי להחזיר את התפקוד התקין של המקום בו היא מתרחשת. עיכוב קטן עלול

קרא עוד »