חיפוי רצפה חלק

1911126-min

הגיע הזמן לנסות משהו חדש ומהפכני בתפיסה שלו כדי לשפץ את הבית שלכם במינימום זמן ומאמץ. חיפוי רצפה חלק שיכול לקבל צבע וצורה ומרקם של כל חומר שאתם אוהבים הוא הרבה יותר מטרנד. הוא ממש מהפכה בעיצוב הבית וכל מבנה קיים. אפשר למרוח אותו בכל חדר ובכל הדירה על פני שטחים נרחבים ולקבל רצפה חדשה ומשודרגת שאין בה קווים מפרידים, אין חשש למרצפות סדוקות שגם יישברו ויתרוממו ואין צורך לשפץ אותן מחדש כשרוצים להחליף רצפות. פשוט מחליפים את החיפוי למראה החדש וזהו. אפשר לעבוד על כל תשתית ועל כל סוג רצפה ולקבל את התוצאות המעולות של החומר הפולימרי החדשני הזה.

יתרונות מעולים לכל מבנה

בכל מבנה יש דרישות לאלמנטים שונים שיעמדו בדרישות והחומר הזה עומד בכל דרישה בכל מבנה שהוא. הוא בטיחותי משום שהוא אינו גורם להחלקת אנשים למרות שהוא חלק מטבעו ונראה אחיד, הוא גם דוחה מים כך שהוא אינו סופג אותם, משנה את צבעו ומוכתם. הוא גם לא מעורר חשש מפני איטום מרצפות שלא יוכל לאטום מפני מים והוא מבטיח את שלמות המבנה שלכם הודות לכך. החומר נמרח בקלות משום שהוא אלסטי וגמיש ולכן לא לוקח הרבה זמן לשיפוצים ולהחלפת הרצפה.

המראה שאי אפשר לעמוד בפניו

אם היו לכם עד היום ספקות שחומר מסוים יכול להבטיח ולקיים מראה נפלא של בית כך שהוא נראה יוקרתי ואלגנטי ומפואר, זה בדיוק החומר שמקיים את ההבטחה. המראה של החיפוי בכל מרקם שבחרתם יכול לעשות את ההבדל שבין בית מעוצב לבין בית שחסר לו משהו חשוב והוא המסגור של כל עיצוב הפנים ברצפה שמכבדת ומשלימה אותו. זהו מראה מנצח שגם קל לתחזוקה ולניקוי ומה צריך יותר מזה?

לשיחץ ייעוץ ורכישה פנו אלינו – חברת VLOER.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

ציפוי מגן לזכוכית

ציפוי מגן לזכוכית

ציפוי ייעודי שמבוצע במהירות יש מספר דברים חשובים שצריך לדעת כשמדברים על הפיכה של זכוכית שלא יוצרה למטרה של הגנה גבוהה, אם נגדיר זאת כך,

קרא עוד »

השקעות נדל"ן בחו"ל

המטרה העיקרית של מאמר זה היא להציג בפניכם את עולם ההשקעות בנדל"ן בחו"ל. משקיע נדל"ן מחפש את הנכס הנכון לרכישה. סוכן נדל"ן יודע הכל על

קרא עוד »