האם אפשר לבצע ייבוש תת רצפתי בלי הרס?

ייבוש תת רצפתי

אם יצא לכם לגעת בנושא ייבוש מבנים, וודאי עלתה השאלה האם ניתן לבצע ייבוש תת רצפתי מבלי לגרום לנזק? או האם ניתן להביא מבנה שניזוק לכדי שימוש רגיל? הסירו דאגה מליבכם, מכון התקנים הישראלי נגע גם בזה. עם התפתחות הטכנולוגיה והמכשור בתחומים שונים, תחום ייבוש לחות ורטיבות התפתח ועבר תהליך שדרוג נפלא. קבלו את הדרך הבטוחה, יעילה ומוצלחת ביותר לייבוש תת קרקעי והחזרת מבנה שניזוק לשימוש. 

המקרים המצריכים ייבוש תת רצפתי


לא מעט מקרים מצריכים ייבוש תת רצפתי  או שיקום נזקי רטיבות, בדרך כלל צורך זה יעלה כאשר אירוע קיצוני כמו הצפה יפקוד את ביתנו. אך זהו לא המקרה היחיד, עוד מקרים אשר יצריכו ייבוש תת רצפתי יהיו:

  • מין כלואים מתחת לרצפה
  • חדירת מי גשמים אל מצע הסומסום או החול שמתחת לריצוף
  • פיצוץ או סדק בצינור מים מתחת לריצוף
  • הצפה

ועוד מקרים בהם מים חודרים אל מתחת לריצוף, נספגים במצע החול או הסומסום ונותרים כלואים שם. בכל אחד ממקרים אלו, אל תחכו. מדובר פה בבטיחות ובבריאות שלכם. זהו לא מקרה שפשוט יסתדר מעצמו. 

ייבוש תת רצפתי ללא נזק


בעבר (הלא כל כך רחוק) ייבוש תת רצפתי גבה מחיר דיי גדול. על מנת לבצע את הייבוש בצורה יסודית, היה צריך לפרק את הריצוף הקיים ואז להתחיל לעבוד. היום המצב קצת שונה. כפי שכבר הזכרנו, בחברה מתפתחת כל התחומים מתפתחים גם הם. 

הכירו את המכונה הגרמנית הצהובה אשר פועלת בשיטה ייחודית ולא גורמת שום הרס או נזק מיותרים. ייבוש תת רצפתי על ידי טכנולוגיה מתקדמת ביותר תוך שימוש בוואקום. מכונה זו כמובן מאושרת על ידיד מכון התקנים הישראלי ולאחר הטיפול ניתן יהיה לשוב ולהשתמש במבנה שנפגע.

 

לעוד מידע, בקרו באתר https://mor-nezakim.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

חיפוי רצפות מבטון מוחלק

ריצוף בטון מוחלק הוא שיטה של ביצוע משטחי בטון בחצרות של בתים פרטיים, מוסדות ציבור, מרכזים מסחריים ועוד. אפשר לבצע אותו גם בחיפוי בטונדה מעל

קרא עוד »