הרדור – איך לבחור ארונות הזזה?

ארונות הזזה

אז איך ניגשים למלאכת הבחירה של ארונות ההזזה המתאימים לבית שלכם וכיצד עושים את ההתאמה בין העיצוב בחדר השינה לארון שתרצו להזמין? במאמר זה, נבין קצת יותר על בחירתו של ארון הזזה לעיצוב מושלם.

הרדור – איך לבחור ארונות הזזה?

אם פעם היו אלה ארונות הדלתות שפיארו את חדרי ילדינו ואת חדרי השינה הרבים בבית, הרי שהיום החליפו אותן ארונות ההזזה האיכותיים והנוחים יותר של הרדור. בחירה נכונה של ארון הזזה תקל עליכם את החיים בצורה משמעותית.

דלת צירים או דלת הזזה?

עליכם לבחור בין דלת צירים לבין דלת הזזה, כאשר אתם רוכשים או מייצרים ארון בגדים חדש. דלת צירים קבועה בארון בגדים, טובה לבית עם מקום מרווח וגדול יותר, בעוד דלתות הזזה הם דלתות המחליקות על פסי ניתוב. 

בחירת צבעי המטבח

דלתות הזזה חוסכות מקום רב מכיוון שדלתות אלה, גולשות לאורך מסילה אופקית לאורך חזית הארון במקום להיפתח לצידי חלל החדר. אם יש לכם חדר שינה קטן או אם ארון הבגדים שלכם נמצא באזור עם תנועה רבה, דלתות הזזה הן מה שאתם צריכים.

דלתות הזזה מחליקות לאורך מסילות המקובעות בחלק העליון והתחתון של מסגרת הארון. החזית החלקה, שומרת על שטח קטן שלא ייראה עמוס ונותנת אשליה של שטח רב יותר בחדר.

דלתות מראות

דלתות הזזה בארון הרדור עם מראות, משקפות אור וגורמות לחדר להיראות גדול יותר. זה אידיאלי עבור חללים קטנים. ישנן מספר דרכים בהן ניתן להשתמש במראות על דלתות ארון הבגדים. 

כאשר המראות מורכבות על כל הדלתות, הן מעניקות מראה מודרני ונקי. אם פאנל מלא מראות הוא יותר מדי לטעמכם, ניתן לרכוש אותם גם ללא מראות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

טיפים לעיצוב חדר שינה

5 טיפים לעיצוב חדר שינה

חדר שינה מעוצב, נותן הרגשה מיוחדת לדרים בו והוא מקנה אווירה אחרת בבית. אז איך תוכלו לעצב את חדר השינה שלכם באופן נכון וראוי וכיצד

קרא עוד »

איטום מרפסות

בכל שנה אנו רואים את מספר האנשים המתגוררים בערים גדל. זאת בשל העובדה שעיור הפך לטרנד. כתוצאה מכך, אנו רואים יותר ויותר אנשים מנסים לצאת

קרא עוד »

מיטות יהודיות

מיטות יהודיות הינן למעשה מיטות רגילות שמשמשות כריהוט לבית, אשר ניתנות להפרדה לשתי מיטות נפרדות. מדובר על מיטות המתאימות בעיקר לאנשים דתיים או חרדיים, אשר

קרא עוד »