דלתות פנים לבית

דלתות פנים לבית

הבית שלנו הוא כנראה המקום בו אנחנו נמצאים הכי הרבה זמן במהלך החיים שלנו. כדי שהוא יהיה גם מקום שכייף לבוא אליו, נרצה לקשט אותו בדלתות התואמות לו ולמבנה העיצובי שלו. אז איך עושים את זה בדרך הטובה ביותר?

דלתות פנים לבית

יש משהו בבית שהדלתות שלו נראות מעוצבות ותואמות את חלל החדר בו הן נמצאות. אפשר לראות בדלתות הבית כרהיטים של ממש ולשלב אותן באופן כזה שיהפוך את הבית שלכם למקום בו אתם תרצו להיות הכי הרבה זמן במהלך החיים שלכם.

הכירו את המינוח של הדלת שלכם

דלת ביפולד

דלת ביפולד מורכבת מלוחות צירים התלויים זה לצד זה, המתקפלים זה בזה. מכיוון שהם מתקפלים במקום להיפתח, הם נהדרים לחללים צמודים, כמו ארונות או חדרי שירות. פתרון כפי שמציעה דלת נסתרת ללא ידית.

דלתות כפולות

דלת כפולה מורכבת משתי דלתות, תלויות זו לצד זו, שנפגשות באמצע המסגרת. הן יכולות להיות תלויות מהתקרה או מהרצפה. הן מותאמות בעיקר לאזור בו אתם רוצים שתהיה כניסה חיננית יותר, כמו חדר אוכל או חדר הורים.

דלת סומק

דלתות סומק הן דלתות פנים לבית מפורניר דלת מעץ רגיל עם ליבה חלולה או מוצקה. הן מתאימות היטב בבתים עכשוויים שבהם העיצוב הפשוט והמהודר משלים ריהוט מודרני. דלתות סומק זמינות במגוון מיני עץ או בגרסאות המוכנות לצביעה.

דלתות צרפתיות

בדרך כלל, דלתות אלה באות אחד מזוג, יחד עם לוחות זכוכית המאריכים את כל אורכה של הדלת. דלתות צרפתיות מאפשרות לאור לחדור דרכן וגורמות לחדר להרגיש גדול יותר. 

הן בעיקר נראות טוב בחדרים הזקוקים לחלוקה יחד עם חללים אחרים ועם מינימום של פרטיות. בערך כמו זה של חדר התינוקות.