הטרנדים החמים של ארונות אמבטיה

ארונות לאמבטיה

ארונות אמבטיה הן חלק מאוד בולט בחדר הרחצה. ארונות האמבטיה נועדו ליצור את הסדר והארגון, בדיוק במקום שהכי צריך את זה בבית. ארונות בחדר הרחצה אינן דורשות יותר מדי, רק מקומות אחסון אשר יספיקו לכל המגבות, תמרוקים, מוצרי היגיינה וכדומה.

מגוון רחב של ארונות אמבטיה תוכלו למצוא באתר: https://bathline.co.il/

שפע של ארונות אמבטיה

כיום, יש כל כך הרבה מקומות וחנויות שמספקות מגוון מאוד רחב של ארונות אמבטיה, והבחירה אף פעם לא הייתה קשה יותר! המון סוגים וסגנונות של ארונות לחדר הרחצה שיכולים להתאים לכם בול לעיצוב.

בדיוק בשביל זה, יש דבר כזה שנקרא "חלוקה". כל הסגנונות מתחלקים להם, וכל מה שנותר לנו לעשות – זה רק לבחור את העיצוב המסוים ואת האווירה שתרצו להכניס לתוך חדר הרחצה בעזרת הארונות, שתשתלב בדיוק עם העיצוב הקיים.

סוגי ארונות בהתאם לצרכים ורצונות

תשאלו את עצמכם – מה הכי מתאים לכם? מממ, אולי ארונות גדולים? קטנים? יכול להיות שמה שהכי יתאים זה ארונות במראה ענתיקה וישן?

הסוגים שקיימים הם רבים, מרובים ומתאימים לכל עיצוב. כל מה שנשאר זה לבחור:

ארונות לד: מתאים לבתים מדליקים במיוחד בווייבים צעירים. אווירה של מסיבה בחדר הרחצה אף פעם לא עשתה רע. כשנכנסים, לא רוצים לעזוב! 

ארונות עתיקים: יכול להשתלב בחדרי רחצה עם מרחב במראה ישן ועתיק, אבל אין זה אומר שאי אפשר לשלב את הארונות העתיקים עם חדרי רחצה פשוטים.

ארונות מודרניים: עיצוב חדש ומודרני לאוהבי האמנות המודרנית. משתלב טוב בבתים שכבר קיים בהם האופי המודרני. מעביר תחושות נקיות וחדשות.

ארונות פשוטים: כשאתם הולכים על ארונות סטנדרטיים, תקבלו ארונות שבעצם נראים טוב בכל מקום. עונים על צרכים עיצוביים קיימים של כמעט כל בית. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי יכול להיות יעיל במיוחד, עבור כל מי שמעוניין ליהנות מאווירה נעימה וחמימה בבית שלו. אומנם בארץ פחות מקובל להתקין מערכות מסוג זה,

קרא עוד »