עוזרת בית לתקופה הקורונה

עוזרת בית

בואו נודה בזה: נגיף קורונה נטרל אותנו מכמה בחינות: אנחנו כמעט ולא יוצאים לבלות, את העבודה אנחנו מבצעים מהבית, הילדים לא הולכים למוסדות הלימוד והבית נראה כמו אחרי פוגרום. מדוע? גם בשל בלגן שגורמים לו כל בני המשפחה שנמצאת יחד באותו חלל, וגם בשל העובדה שסגר או בידוד מונעים מעוזרות הבית הקבועות להגיע. מלבד זאת, יש מנקים שמפחדים להגיע לבתים של אחרים ולנקות את החיידקים שהשאירו אנשים זרים. אז כיצד מתמודדים על אחזקת משק בית בקורונה? יש כמה דרכים שאפשר לפעול בהן:

גיוס הילדים לניקוי וסידור הבית

הילדים שלכם משועממים. הם נמצאים כל היום מול מסכים וישנים שעות רבות בשל חוסר המעש שכופה עליהם הסגר. כעת זה הזמן להקים את כולם מהמיטות ומהספה, ולגייס אותם לסידור וניקיון של המרחב הביתי. הטילו משימות קבועות על הילדים ודאגו שינקו בכול יום את החדרים ואזורים משותפים כמו מטבח, אמבטיה, סלון ושאר חדרים. 

בחירת עוזרת בית חדשה

זה נכון, עוזרת בית שקבועה אצלכם יודעת מה חשוב לכם ואיך לאפשר לכם איכות חיים במרחב. אבל כשהיא לא נמצאת הכול נראה שקורס. חפשו עוזרות בית דרך המלצות, דרך לוחות דרושים שעוסקים בתחומים כמו משק בית, או בררו באמצעות פרסום פוסט ברשתות החברתיות אם יש עוזרות בית שעובדות בקורונה עמן אפשר ליצור קשר. 

חיפוש  מומחי נקיון בלוחות דרושים ייעודיים

באינטרנט יש המון לוחות דרושים, חלקם כלליים וחלקן ייעודיים ומתמקדים בחיפוש עוזרות בית, מטפלות, דוגי סיטר, אנשי אחזקת משק בית וכולי. חפשו לוח שמכיל מגוון אנשים שרוצים לעבוד בתחום הניקיון וצרו עמם קשר. אתר לוח דרושים שמספק מידע אמיתי וקונקרטי אודות מנקים ומנקות ויכול לספק קורות חיים, ניסיון והמלצות עבור אנשי המקצוע. 

באמצעות חיפוש ממוקד באתר טוב תוכלו למצוא את האחת או האחד שיחזיר את המרחב הביתי שלכם לקדמותו. בהצלחה! 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

חשיבות של זיפות גגות

כל מי שגר בקומה האחרונה בבניין המגורים שלו, מבין את החשיבות העצומה של זיפות גגות. אומנם כלפי חוץ מדובר על עוד פעולה שגרתית שיש לחזור

קרא עוד »
ברזים לאמבטיה

ברזים לאמבטיה

כאשר חושבים על רכישה של ברזים לאמבטיה החשיבה הראשונית על פונקציונליות כדי שהאדם שמתרחץ באמבטיה לא יקבל מכה מברז לאור מיקומו. קניה של ברזים לאמבטיה 

קרא עוד »