איך תדעו שהמנקה שלכם טובה

איך תדעו שהמנקה שלכם טובה

זמן חופשי אינו תמיד חופשי. הורים עסוקים, בעלי בתים ורווקים עתירי זמן קונים מעט זמן פנאי נוסף על ידי שכירת מנקים מקצועיים שיעשו את הנחוץ במקום לבזבז את זמן המנוחה המועט שיש מהשבוע הלחוץ בשישי או בשבת בבוקר בין שירותים לשירותים. אבל האם שימוש בשירותים של מנקה מקצועית משמעו ארוחות בוקר נינוחות במטבח נוצץ ובילוי בערב עם המשפחה בסלון נקי משיערות של הכלב, כתמי שוקולד של הילדים וחפצים מאובקים? ובכן, לפעמים. אך כשאת מזמינה מישהו לביתך לבצע את העבודה המלוכלכת, יכולים להיות סיבוכים שאיש לא צריך לסבול מצד מנקה שהיא לאו דווקא המנקה הטובה ביותר. הכנו לכם שני טיפים כדי לוודאות שהמנקה שלכם טובה.

היא לא יודעת הרבה יותר על ניקיון ממך

ניקיון הבית של מישהו יכול להיות עסק מסובך. האם עליך להשתמש במנקה על בסיס חומצה על שיש? האם אתה יכול להשתמש בספוג שוחק בכדי להוריד סימני סיר מפלדת אל חלד? ברוב הנסיבות, התשובה לשתי השאלות היא לא, אך זה לא אומר בהכרח שהעוזרת שלך קיבלה את התזכיר. איש המקצוע הממוצע בניקיון עשוי לעולם לא לקבל הכשרה רשמית. כדי להבטיח שהמנקה שלך לא תהרוס את השטיח הפרסי שלך או תשמיד את המראות העתיקות שלך, תהיה נוכח בניקוי הראשון. הצע הצעות וספק הוראות מפורטות. ודא שההוראות שלך הופכות האורים והתומים שלה בניקוי הבית שלך.

היא עובדת מהר יותר אבל לא בהכרח טובה יותר

בפעם הראשונה שהמנקה שלך תבוא לנקות, היא בטח תעשה עבודה נהדרת. ניקוי ראשון זה בדרך כלל יהיה יקר יותר מביקורים שלאחר מכן. הביקורים השני והשלישי קובעים את אמות המידה לניקוי רגיל. שימו לב כמה זמן לוקח ביקורים אלה. אם הביקור השני והשלישי אורך שלוש שעות, אז ניקוי הבית צריך לקחת בעקביות שלוש שעות. אם לאחר חצי שנה אתה מגלה שהעוזרת נמצאת בתוך שעתיים ו -15 דקות, יש לך בעיה. יכול להיות שהעוזרת מתחילה להיות יעילה במיוחד, אבל סביר יותר שהיא גוזרת כמה פינות חשובות, אך עדיין גובה ממך את הטיפול המלא.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...