כמה עולה לוכד נחשים?

כמה צריך לעלות לוכד נחשים?

היתקלות בנחש עלולה להיות חוויה מבהילה ומפחידה. אבל דווקא ברגעים מפחידים אלה חשוב מאוד לא לאבד את העשתונות. אל תפתחו בצרחות ואזהרות לכל הסובבים. זה עלול להבריח את הנחש והוא עלול להיכנס אל תוך הבית ולמצוא לו מסתור, מה שיקשה עליכם את הלכידה.

הדבר הראשון שיש לעשות במקרה שראיתם נחש בחצר או בסביבה שלכם, הוא להתקשר ללוכד נחשים תוך שאתם שומרים עליו בעין מרחוק, בכדי למנוע חיפושים מיותרים. קראו בהרחבה באתר הלוכדים!

מניעת נחשים

כמובן שהכי טוב אילו זה לא היה קורה כלל. אז איך תמנעו את זה? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם להינצל מביקורים של נחשים.

  1. הנחשים אוהבים להסתובב במקומות מסתור, בצמחיות סבוכות וכדו'. לכן חשוב לשמור על כיסוח הדשא והעשב בחצר.
  2. כמו כן חפצים ישנים וגרוטאות יכולות להיות מחבוא מצוין לנחשים. לכן אל תתעצלו, אם האופניים של הילד נשברו, אל תשאירו אותם להחליד בחצר.
  3. חשוב לדאוג שלא יהיה בסביבתכם מקורות מזון עלולים למשוך נחשים. אם אתם מזהים בבית זוחלים או מכרסמים שונים, דאגו להדביר אותם, לפני שתצטרכו לשלם גם ללוכד נחשים.

מחירים

הזמנתם לוכד? הוא מסיים את מלאכתו ואתם שואלים את עצמכם, כמה עולה לוכד נחשים? אז חשוב לזכור שעבודת הלוכד, אינה מסתיימת בלכידת הנחש. הוא צריך גם לצאת לשטח פתוח, שם הוא צריך לשחרר אותו, מה שעלול לסכן אותו. זה גם כלול במחיר.

לכידת נחש סטנדרטית תעלה לכם בדרך כלל בין 350 ל – 700 שקלים. זה תלוי כמובן במספר פרמטרים, כמו: שעת הלכידה, היקף החיפושים שהלוכד צריך לבצע, האם הנחש בכלל נמצא באזור וכו'. על פי זה תדעו כמה צריך לעלות לוכד נחשים.