איך מבטלים צו הריסה

קיבלתם צו הריסה על הבית שלכם או על כל פרויקט שעמלתם עליו שנים, ואתם חסרי אונים מול המערכת? יש מה לעשות במצב כזה ובמאמר זה, נרחיב על כך ונראה כיצד עורך דין צו הריסה, יוכל לטפל לכם בבעיה הצורה המושלמת.

איך מבטלים צו הריסה

אם יש משהו שאף אחד לא רוצה לקבל, הוא צו הריסה על המבנה עליו עמל שנים רבות. לא תמיד אנשים שמים לב לאישורים הנדרשים להשלמת פרויקטים כאלה ואחרים ולכן, אנחנו כאן כדי לספר לכם על הפתרון הטוב ביותר.

עורך דין לצווי הריסה הוא זה שתצטרכו לחפש אם קיבלתם צו הריסה על המבנה שלכם. עו"ד צו הריסה ייקח את טיפול הבעיה עליו ובמומחיותו, יידע להכווין אתכם איך מבטלים צו הריסה ומה עליכם לעשות עד לקבלת האישורים המתאימים.

איך תדעו אם אתם צריכים היתר בנייה?

לכל עירייה, יש כללים וציפיות שונות לגבי היתרי בנייה, מסביר יזם נדל"ן ישראלי. הדרך הטובה ביותר לקבוע אם אתם צריכים היתר בנייה, היא להתחיל בהתקשרות או ביקור באתר מחלקת הבנייה של העיר שבה הפרויקט מוקם או יוקם. את זאת, תוכלו לעשות בעזרת עורך דין היתרי בנייה.

ייתכן שתצטרכו לספק מידע נוסף על התוכניות שלכם למחלקה או לפקיד שלכם, כדי לקבוע אם אתם צריכים אישורים מסוימים. לא כל פרויקט בנייה דורש היתרים, אבל רבים כן, במיוחד פרויקטים הכוללים שינויים מבניים בבית או בנכס, כמו הוספת חדר אמבטיה, הרחבת סיפון או גימור מרתף.

כיצד להגיש בקשה להיתר בניה?

ראשית, צרו קשר עם משרד הבנייה או פקיד הממשלה וכן עם עורך דין קלינגר היתרי בנייה, והסבירו את תוכנית הבנייה שלכם כדי שיוכלו לקבוע אילו היתרים נדרשים להשלמת הפרויקט הספציפי שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...