חברת שליחויות

איך בוחרים חברת שליחויות

ישנם עסקים רבים שחלק גדול מהעבודה שלהם, נעשית על ידי שליח, אופן פעולה זו היא מוכרת והחברות הגדולות בעולם עובדות על חברת שליחויות אחת עד שלוש כאלה לכל היותר. כך ניתן לעקוב מקרוב אחרי השירותים שהם עושים עבורנו.

איך בוחרים חברת שליחויות

כשמדובר במכירות ברשת, אחד ההיבטים החשובים ביותר הוא למצוא את שירות הבלדרות הטוב ביותר לצמיחת העסק שלכם, בדקו כבר עכשיו את השירותים של ג'ינג'ו שליחויות. עליך להבטיח (בתוך שליח) שתספק את חווית המשלוח בצורה חיובית, בכדי ליהנות מצמיחה והצלחה רבה יותר של עסקים איתם אתה עובד.

למרבה המזל, ברגע שהלקוחות שלך מסתפקים במשלוח הפריטים שלהם, יש סיכוי גבוה יותר שתיהנו מגידול במכירות חוזרות, וכך הם יוכלו לבנות מוניטין מקוון טוב יותר, כזה שיכול לגרום למכירות יותר טובות.

מדוע חשוב להשוות בין שירותי שליחויות?

ככל שהטכנולוגיה התקדמה לה והפכה את חיינו לקלים ועמוסים מאי פעם, הרגלי הקנייה והציפיות שלנו מעסקים מקוונים השתנו גם הם יחד.

נוסף על כך, כשאתה צריך לנהל את העסק והצוות שלך כל יום כל היום, קונים מקוונים מעדיפים זמני אספקה ​​מהירים ויעילים, שירות לקוחות איכותי ומצפים לחוויות קניות מקוונות נהדרות מסביב לשעון, בדקו שירות משלוחים 24 שעות.

עם זאת, אם בחרתם בשירות שליחויות הנכון, תוכלו לשפר את חווית המשלוח עבור הלקוחות שלכם, אשר עשויה לשפר את המכירות, המוניטין והצמיחה הכללית שלכם.

מדוע חשוב לשלוח פריטים במהירות לקונה?

הזמן שלוקח ללקוחות שלך לקבל את הפריטים שלהם משירות השליחויות שלך, יכול להשפיע על המוניטין של העסק שלך ולהגדיל (או לצמצם) את המכירות הכוללות שלך. הסיבה לכך היא שככל שהלקוחות שלך שמחים יותר, כך גדל הסיכוי שהם יקנו ממך שוב.

סקר שנערך לאחרונה על זמני אספקה ​​מצא כי מרבית הלקוחות הרוכשים באינטרנט בבריטניה למשל, צופים זמן אספקה ​​מקסימלי של שלושה עד חמישה ימים. אם התחרות שלך גבוהה, יתכן שתזדקק לזמני אספקה ​​קצרים עוד יותר – במיוחד כשאתה מוכר במקומות עם שוק כזה. אנשים תמיד יתקדמו קדימה וינסו להשתפר גם בנושא זה, עשו זאת גם ורק תרוויחו.