איך לבחור כורסת מסאז'?

כורסאות עיסוי רוכשים למגוון שימושים. חלקם למטרות בריאות וטיפולים ואחרים להנאה. ניתן למצוא מבחר מהן הנבדלות ביניהם במפרט המייחד אותן, בטכנולוגיה המיושמת בהן, בהיקפי העיסוי לחלקי גוף שונים, וכן באלמנטים נוספים. ניתן למצוא כורסאות זולות, יחסית. אחרות המגיעות עם מגוון אפשרויות וכורסאות פרמיום בעלות תכונות מרביות ויישום מיטבי.  הבחירה באחת הרצויה נעשית על פי שיקולים של צרכים, טעם אישי וגם למחיר קיים משקל רב.

כורסאות טיפוליות ולתחביב

מרבית הכורסאות הטיפוליות נועדו לענות על צרכים כירופרקטיים הנובעים מכאבי גב. אבל יש גם המיועדות לטיפול בכאבי צוואר, כתפיים, רגליים, לחץ דם ודברים הקשורים למתח נפשי. מכשירי עיסוי חשמליים לצורך תחביב מגיעים עם אלמנטים של נוחות, תמיכה במוסיקה, הגדרות עיסוי מועדפות, נורות לד ועוד.  כדי להחליט על הכורסא הרצויה יש לבחון בראש וראשונה את טכנולוגית העיסוי שלה וכן, על האלמנטים המשפיעים ביותר על סוג העיסוי ועוצמתו. 

מסילות עיסוי וגלילים

קיימות שלוש וריאציות למסילת העיסוי.

  1. מסילה קבועה – בנויה על מסגרת מלבנית פשוטה שאליה מחוברים ראשי עיסוי נייחים המספקים עיסוי סטנדרטי.
  2. מסילת S – מעוצבת בהתאם לתצורת עמוד השדרה וראשי העיסוי מגיעים לנקודות ושנות בעמוד השדרה ומספקים עיסוי יעיל ביותר.
  3. מסילה היברידית – כוללת הארכה המגיעה גם מתחת למושב. מאפשרת לגלגלי העיסוי להגיע גם לעמוד השדרה, מתחת לישבן ולחלק האחורי של הירכיים.

בנוסף לאלו, קיים אלמנט משפיע אחר והוא מערך הגלילים המותקן. ככל שיהיו יותר גלילים באיכות טובה יותר ועם התאמות טובות לנקודות שונות בגוף –  כך חווית העיסוי תהיה משובחת יותר. מומלץ לרכוש כורסאות מסאז' אצל משווקים המתמחים בנושא. בגלל מורכבות הנושא יש חשיבות רבה לייעוץ נכון. מדובר בהשקעה יקרה, יחסית, וכדאי לעשותה בתשומת לב רבה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

טיפול בעובש

איך נמנעים מעובש בבית?

אנשים רבים נאלצים להתמודד עם עובש תמידי בדירתם אשר חוזר שוב ושוב לאחר ניקיונותיהם הרבים. על כן חשוב להבהיר נקודה חשובה, העובש נוצר מרטיבות או

קרא עוד »