איך לבחור תאורה לקיר?

בבואכם לבחור תאורה לקיר חשוב מאוד שתיקחו בחשבון כי יש הרבה מאוד סוגים של תאורה מהסוג הזה. יש את מנורות הקיר מעוצבות שהן גופי תאורה מתכתיים התלויים על הקיר ובולטים ממנו, יש את מנורות הקיר הצמודות שנחשבות לתאורה סולידית ועדינה יותר, צורתן שטוחה יחסית והן אינן בולטות מהקיר, וכמובן יש את התאורה השקועה שהיא מובנית בתוך הקיר ואינה בולטת ממנו כלל. במילים אחרות, מה שרצינו לומר, זה שלפני שבוחרים תאורה לקיר חשוב מאוד להבין את ההבדלים בין הסוגים ולוודא התאמה של התאורה הנבחרת לקיר המיועד לה.

גופי תאורה לקירות – כך בוחרים אותם

כאמור, ישנם סוגים שונים של גופי תאורה לקירות כאשר כל אחד מהם בגודל שונה, בעוצמה שונה ובצורה אחרת. על כן, סביר להניח כי מכיוון שלכל חלל מתאים סוג אחר של תאורה תוכלו למצוא את מבוקשכם בין כל המבחר שקיים בשוק. לא משנה מה תהיה הבחירה הסופית שלכם ובאיזה גוף תאורה אתם מעוניינים עבור החלל שלכם, מה שכן משנה זה להתאים את סוג התאורה לחלל הרצוי – התאמה מבחינת סגנון עיצובי, התאמה מבחינת צבע התאורה וכמובן התאמה מבחינת העוצמה שלה.

התאמת עוצמת התאורה לגודל החלל

כמו שאמרנו, כל גוף תאורה שמותקן בחלל כלשהוא חייב להיות מותאם אליו בעוצמת התאורה שהוא מפיץ. כך למשל אם מדובר על התקנת מנורה בחלל קטן, חייבים לבחור באחת קטנה יותר ובעלת עוצמת וואט נמוכה בשביל ליצור תאורה אופטימלית ולא חזקה מידי. לעומת זאת, אם תשמשו בתאורה כזו בחלל גדול, תגלו כי זה כלל לא מספיק והיא לא מאירה מספיק את כל השטח ובמקרה כזה יש צורך בתאורה עוצמתית וחזקה הרבה יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

תולעי עץ טיפול

האם ההדברה של היום טובה כמו פעם?

רבים מהאנשים שמעוניינים להזמין שירותי הדברה ירוקה נגד נמלים לביתם אינם בטוחים אם יהיה מדובר בבחינה נכונה מבחינתם. הסיבה לכך זה עצם המצב לפיו במקרים

קרא עוד »