איך לנקות רשתות של יתושים

רשתות הן הדרך האולטימטיבית להרחיק את כניסתם של היתושים המזיקים אל תוך חלל בית. רשת תקינה הינה רשת חזקה ואיכותית שאינה נקרעת בקלות אך בראש ובראשונה מותקנת כראוי. אחת לתקופה חוב מאוד לנקות את הרשתות על מנת להסיר את כל האבק שהצטבר ולאפשר לאוויר הנקי לזרום אל חלל הבית בחופשיות. ניקיון נכון של הרשת יאפשר לה להיות יעילה ואפקטיבית לאורך זמן. אם כך כיצד עושים זאת?

 

טיפים לניקוי רשתות של יתושים

ישנן מגוון רחב של סוגי רשתות, לרוב רובן יהיו רשתות מקובעות ולכן רשת מסוג זה מומלץ שלא להוציא ממקומה בין אם מדובר על רשת של דלת הזזה ובין אם מדובר על רשת של חלון. חשוב מאוד לנקות את הרשת במום ולא לפרק ולהרכיב מחדש מכיוון שהרכבה לא מדויקת עלולה לפגוע באפקט ההגנה של הרשת ובכל מקרה של רווח ולו הקטן ביותר בן הרשת לחלון תתאפשר כניסה של יתושים.

את פעולת הניקיון חשוב לעשות בעדינות ובזהירות בכדי לא לפגוע ברשת עצמה. ניתן לנקות את שכבת האבק שהצטברה בעזרת מברשת בעלת סיבים קצרים או בעזרת שואב אבק בעלת ידית מתאימה. חשוב מאוד שלא ללחוץ בחוזקה על הרשת המהלך הניקיון שלא ליצור חורים או פגיעה אחרת. בנוסף, ניתן לרחוץ את הרשת בעזרת מים וסבון בלבד ולא בעזרת שום חומר ניקיון אחר אשר יפגע באיכות הרשת.

 

רשתות איכותיות לתוצאה אפקטיבית

אין ספק כי ההתמודדות עם יתושים בקיץ אינה תופעה נעימה. רשתות איכותיות יעזרו לכם להקטין את המפגש עם היתושים ולהרחיק אותם מחלל הבית באופן יסודי. שמירה על הרשת וניקיון נכון שלה הם הדרך הטובה ביותר ליהנות ממנה לפרק זמן ארוך במיוחד וליהנות מהקיץ שלכם כראוי.

 

הכנסו עוד היום לאתר שלנו: https://www.dinamika-reshatot.co.il/.