איך לעצב חדר אמבטיה יוקרתי?

ארונות לאמבטיה

חדר הרחצה הוא מקום שבו ניתן לעבור אל מצב של רגיעה מלאה, עם טקס של ניקיון שנעשה בתחילת ובסיומו של כל יום, שיכול לחולל שינוי גדול בגוף ובנפש כאחד. זה מה שמביא לא מעט אנשים לשים את הדגש גם בבחירה של עיצוב וחומרים טובים גם לשם. אחד מן העיצובים יכול לשדר יוקרה, והדרך עבור עיצוב אמבטיה יוקרתית מצריך עבודה לפי שני עיקרים.

בוחרים גימור שמשדר יוקרה

יש מבחר של חומרים שברגע שרואים אותם במגזין של עיצוב ישר מבינים כי מדובר בכאלה שיוצרים את המראה הכי יוקרתי שיכול להיות עבור חדר אמבטיה. אלו חומרי אלה? כאלה שעם תקציב מוגבל נראים כמו הדבר האמיתי, והדבר האמיתי עצמו, כמובן..

איך נראה עיצוב יוקרתי? זה גם לא מעט תלוי תקופה, כי בכל כמה שנים ישנם טרנדים שעוברים וחוזרים. עבור חדר אמבטיה יוקרתי כדאי לבחור באריחים עם דוגמת ורידים, שמגיעים בכל מיני גוונים. את כלי האמבטיה עצמם, כגון הברזים כדאי לבחור בגוונים של פליז שנותן גוון של זהב יוקרתי. ארון האמבט עצמו יהיה עשוי מעץ, ובאשר לעיצוב שלו, ישנו עיצוב בקווים ישרים ומודרניים וישנו עיצוב בסגנון מעוגל שמזכיר בתי מלוכה אירופאיים. אם מעוניינים לוותר על האמבטיה, ניתן להוסיף מקלחון חזיתי מאתר באטליין.

לא מתפשרים על איכות הגימור

מראה יוקרתי לא בהכרח יהיה זהה בכל עיצוב, אבל בהחלט יהיו קווי עיצוב דומים. אחד מאלה הוא הדגש לגבי איכות הגימור, שהופכת את המכלול הזה להיות בעל עיצוב שניכר שהוא אינו פשוט או ממוצע אלא עיצוב יוקרתי. החומרים שמהם הכל עשוי לרוב יהיה של מותגים מובחרים, בעיקר ברמה בינלאומית. איכות הגימור מביאה לא רק אל המראה המושלם ומלא היוקרה, אלא גם אל שימוש במוצר שנמצא בחדר ברחצה ובו יהיה שימוש לזמן רב.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...