איך לעצב משרד?

תמונות למשרד

המשרד הוא לב ליבו של העסק שלכם וככזה הוא צריך להיות מעוצב בצורה מקצועית ונכונה. מצד אחד הוא צריך לספק אווירה חמה ונעימה, ריווח ותחושת נינוחות לכל העובדים במשרד ומצד שני אתם רוצים לשלב אלמנטים של מיתוג, עיצוב מקצועי ושילוב נכון של ריהוט מבחינת מיתוג ואווירה. המשרד לא רק משפיע על הרושם הראשוני שנוצר ללקוחות ושותפים המבקרים אתכם במשרד אלא גם על הנוחות שלכם ושל העובדים שלכם, על האווירה והתחושה במשרד וכמובן בסופו של דבר גם על התפקוד הכללי במשרד.

תאורה וריהוט

אז אם אתם מחפשים ללמוד איך לעצב משרד ורוצים לחסוך את העלויות של מעצב/ת פנים מקצועיים כדאי יהיה להתחיל בנושא התאורה והריהוט. הריהוט צריך להיות פונקציונאלי עבור עובדי המשרד ומה שלא משתמשים בו כדאי שלא יהיה במשרד ולא יתפוס מקום. כמו כן עדיף שהריהוט יהיה בצבע אחיד או כזה המתאים לצבעי הדגל של המשרד כאשר המשרד צבוע וממותג בצבעיו הבולטים (נגע בזה בהמשך).

חשוב לדאוג לתאורה חזקה יחסית בתוך המשרד ואפשר אף לנצל במהלך היום תאורה טבעית מבחוץ.

צבעים ועיצוב הקירות

חשוב לצבוע את הקירות ולעצב אותן בצורה המתאימה למיתוג החברה. כלומר אם הלוגו שלכם ירוק וצהוב למשל הרי ששווה לשלב במשרד אלמנטים בירוק וצהוב. שימו לב שאם אתם משלבים צבע נוסף בדרך כלל כדי שזה יהיה צבע ניטרלי כמו לבן למשל.

כדאי להוסיף גם תמונות למשרד או תמונות סטיקיס מדליקות לשיפור העיצוב.

אילו סטיקיס כדאי לבחור?

סטיקיס אלו תמונות המגיעות עם ספוג דביק מאחורה כך שניתן להדביק אותן על הקיר, להסיר במידת הצורך ולהדביק במקום אחר – כל זה ללא צורך בקידוח חורים בקיר או מאמץ רב. תוכלו לבחור תמונות של לוגואים של חברות בת שלכם או אפילו תמונות משפחתיות שעושות לכם אנרגיות טובות אם מדובר במשרד קטן באווירה ביתית.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר http://stickies.co.il!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...