כיצד להכין את הבית טרם מזמינים הדברה

כיצד להכין את הבית טרם מזמינים הדברה

הבית שלכם נמצא תחת מתקפת חרקים? מעופפים? אתם רוצים להיעזר בשירותי חברת הדברה בחיפה והקריות? במאמר זה ריכזנו עבורכם טיפים והמלצות שונות, כיצד להכין את הבית טרם מזמינים הדברה עם מזיקיס.

הדברת פרעושים ופשפשים – לפני הדברה זו עליכם לשאוב את כל שטיחי הבית מאבק, שם מסתתרים ביציהם של הפרעושים. כמו כן שאיבת הלכלוך הקטן והאבק מפינות הבית וניקוי יסודי של החריצים השונים בבית. כמו כן מומלץ לבדוק מתחת לרהיטים ובמרווחים ביניהם שלא הצטבר שם אבק וביצי פרעושים. 

הסיכון הגבוה בהשארת ביצי פרעושים בבית הוא גם לאחר ההדברה, מכיוון שהם אינם זקוקים לדגירה. הם בוקעות לבד, בטמפרטורה חמה. כמו כן מומלץ לכבס את הבגדים שבאו במגע עם  הפרעושים בחום גבוה. חשוב לוודא כי אין לפרעושים מקומות מסתור מתחת למזרנים, סדינים או שמיכות, המסתירים אותם מחומרי ההדברה.

בדרך כלל יש לשמור את פתחי הבית סגורים ואטומים לבערך 10 שעות לאחר ההדברה. עדיף להיוועץ בחדרה המבצעת ולפעול על פי הנחיותיהם. מכיוון שישנם דרכים שונות וחומרים שונים לביצוע ההדברה. חשוב לזכור: לא מומלץ לשטוף את הבית למשך שלושה ימים אחר ההדברה. 

הדברת תיקנים – התיקנים חוגגים אצלכם בבית? רוצים לדעת כיצד להכין את הבית טרם מזמינים הדברה? התיקנים לרוב נמצאים במוצרי החשמל, בארונות המטבח ובמגירות. להכנה נכונה של הבית להדברה, עליכם לפנות את כל הכלים מהארונות, להרחיק קופסאות המאחסנים בתוכם מזון ואריזות מזון פתוחות.

הדברה ירוקה – בהדברה זו לרוב אינכם צריכים להכין את הבית. חשוב מאוד לבדוק בעת הזמנת המדביר האם יש בידיו את הרישיונות המתאימים מטעם המשרד להגנת הסביבה. כמו כן כדאי לבקש פירוט של החומרים בהם הוא משתמש ועל דרכי הפעולה הנדרשים מכם לאחר ההדברה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

עששת הבקבוק

מהי עששת הבקבוק?

המאמר באדיבות http://www.dr-anat.co.il כמו שאנו יודעים, שיני החלב של כל אדם הן זמניות אך כמו השיניים הקבועות שלנו, הן חשובות מאוד לצמיחה, גדילה ואכילה ורגישות

קרא עוד »